[Łęczna] Urzędowe konkursy na stanowiska. Ustawki wracają?

Wygląda na to, że czasy, w których mieszkańcy Łęcznej znali osobę wygrywającą konkurs na urzędowe stanowisko w ratuszu wcale nie minęły. Zakończoną w ubiegłym tygodniu rekrutację na stanowisko kierownika Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej, wygrał Artur Radko, dotychczasowy dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i znajomy Leszka Włodarskiego z w/w placówki. To własnie Leszek Włodarski sprawował funkcję dyrektora tej szkoły przed objęciem stanowiska wiceburmistrza.
Co ciekawe, Czytelnicy wąsatego bloga tradycyjnie na kilka dni przed oficjalnym rozstrzygnięciem konkursu, przesłali informację o zwycięzcy. Oczywiście gratuluję!

Zapytacie pewnie, kto teraz będzie dyrektorem podstawówki na szkolnej? Czy może czeka nas likwidacja i tej łęczyńskiej szkoły? Najwidoczniej to jeszcze nie teraz. Nieoficjalnie mówi się, że to miejsce ma zająć radna (startująca z Wspólnej Sprawy Kosiarskiego) Danuta Szychta-Zagwodzka. Przypomnę tylko, że kilka miesięcy temu, radna została zwolniona z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łęcznej.

Czy w tym wypadku typowania czytelników również się potwierdzą? Sprawdzimy już niebawem.

Jeśli pominąłem jakieś ciekawe konkursy w łęczyńskich urzędach, dajcie proszę znać w komentarzach.

PS. Polecam serdecznie polubienie i śledzenie facebookowego fanpejdża wąsatego bloga (LINK). Ostatnimi czasy to właśnie tam najszybciej pojawiają się najnowsze informacje z miasta.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "[Łęczna] Urzędowe konkursy na stanowiska. Ustawki wracają?"

 1. To ja pisze:

  Konkurs na prezesa PGKiM

 2. Arnold pisze:

  Pan Leszek będzie jeszcze lepszy niż Pan Teodor. Zobaczycie. On się ładnie uśmiecha a swoje robi.

 3. gminna pisze:

  Tak też na mieście gadają że Pani Szychta będzie bo chodzi i już o tym wspomina różnym osobom.

 4. narodowy pisze:

  pominąłeś to:
  https://umleczna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=123&p1=szczegoly&p2=8846
  o ile się nie mylę, to dziewczyna syna byłego włodarza

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes