[Drogie śmieci w Łęcznej] Za to płacimy dwa razy więcej! [Dużo zdjęć]

W związku z wprowadzoną dwukrotną podwyżką opłat za gospodarowanie odpadami, mieszkańcy Łęcznej zaczęli dokładniej przyglądać się pracy PGKiM. Na efekty tych obserwacji nie trzeba było długo czekać. Przed Wami zdjęcia wykonane dzisiaj na dwóch łęczyńskich osiedlach: Niepodległości i Stare Miasto. O ile mieszkańcy potwierdzają opróżnienie kontenerów z frakcją mokrą, o tyle odpady z tworzyw sztucznych wprost kipią z pojemników. Zobaczcie sami:


Okolice Górniczej 8, Data: 03.07.2019

Prawda, że warto zapłacić dwa razy więcej za tak wysoką jakość usługi? 🙂

Jeśli w swojej okolicy również zaobserwowaliście podobne „kwiatki”, róbcie zdjęcia i wraz z opisem prześlijcie je na wąsatą skrzynkę (redakcja@lle24.pl) lub jako wiadomość na facebooku(LINK).

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „[Drogie śmieci w Łęcznej] Za to płacimy dwa razy więcej! [Dużo zdjęć]

  1. Koalicja P0-PSL w Łęcznej ma się dobrze! cyt: „By żyło się lepiej”… czyli kontynuacja tego co było nieczynny basen -jedyny w 20-tys. Łęcznej, niewykoszone trawniki, szczury przy śmietnikach i bałagan wewnątrz i na zewnątrz altan, atrakcje dla dzieci na wakacje /żenada/ tak dalej głosujcie na nich!

  2. zapraszam do śmietnika przy Legionistów 2 masakra co 1 godzinę worki rozpruwa haczykiem SZPERACZ nie da się wejść do środka w nocy po otwarciu altany szczury pod nogami, aż miło gdy zobaczyłem jak przy Staszica obok Administracji Skarbek altana zamykana na klucz, a tu się podobno „klasycznie nie da”, postanowiłem zbierać od dziś fotki, telefony do Skarbka bez echa, pogarda dla tych co płacą coraz większe czynsze i śmieci!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.