Łęczna: Włodarski nie otrzymał wotum zaufania. Opowiadał jak „szanuje i oszczędza publiczne pieniądze”.

Nie było zaskoczenia. Kolejny rok z rzędu Leszek Włodarski przedstawił mieszkańcom i radnym raport o stanie gminy. Tak, znowu mam wrażenie, że dostaliśmy gniot pisany na kolanie. Radni nie brali jeńców i zaorali dokument oraz jego autorów. Finał był taki, że „skaczący” Leszek nie dostał wotum zaufania za ubiegły rok.

Ze stworzonego raportu dowiadujemy się, że zmniejszenie liczby mieszkańców spowodowane jest migracjami i ujemnym przyrostem naturalnym.
Pobierz RAPORT o stanie gminy Łęczna (LINK)
W ciągu ostatniego roku straciliśmy ponad 600 mieszkańców. Tak, nasze miasto nie ma 22, 20 czy nawet 19 tysięcy mieszkańców. Na koniec 2022 roku mieliśmy ich dokładnie 17 889!
To nie jest zmniejszenie liczby, to nawet nie jest ucieczka. Dzisiaj z Łęcznej mieszkańcy SPIER-DA-LA-JĄ! Rozumiesz Włodarski?

Przy okazji jeszcze raz powtórzę, że to właśnie za kadencji „naszego” akrobaty, Łęczna otrzymała miano jednego z najszybciej wyludniających się miast w Polsce. Tym rankingiem jednak nie chcą się chwalić w urzędzie.

Można było by pisać o każdym punkcie raportu, lecz stwierdziłem, że lepiej będzie, jeśli posłuchacie:

https://www.youtube.com/watch?v=13IX5_tEbLE&t=5161s

Co na to wszystko akrobata z Placu Kościuszki? Pieprzył jak potłuczony o tłustych kotach, o tym jak to oszczędza i szanuje publiczne pieniądze, przy okazji nie odpowiadając na żadne z postawionych pytań.

Tak, człowiek, który odpowiada za zakątek relaksu, wysiewanie łąk kwietnych, zakupy bardzo drogiej elektroniki, czy wiele innych, podobnie potrzebnych inwestycji, chce dzisiaj wmówić mieszkańcom, jak bardzo ogląda każdą złotówkę z obu stron.

Finał mógł być tylko jeden. Leszek skończył bez wotum zaufania, i z wiadrem krytyki na głowie. Wynik głosowania znajdziecie tutaj (LINK)

Były także życzenia!

https://www.youtube.com/live/13IX5_tEbLE?feature=share&t=6521

Także tego… 🙂 Wypuścić wodę z basenu!

Udostępnij ten wpis!