Łęczna: Włodarski znowu szuka pracowników! Ilu? Dotychczasowi uciekają.

Nie jednego, nie dwóch ale trzech pracowników, poszukiwał Włodarski w lutym. Zatrudnił już jedną osobę, a na jedno z wolnych stanowisk wciąż można składać aplikacje!
W otoczeniu urzędu można usłyszeć, że niesprzyjająca atmosfera sprawia, że ludzie nie chcą tam pracować lub o tym, że szykowany jest już etat dla byłej komendant zlikwidowanej straży miejskiej.

Ci z Was, którzy zaglądają do urzędowego BIPu z pewnością byli zdziwieni faktem, że tylko w lutym 2023 pojawiły się tam aż 3 ogłoszenia o wolnych stanowiskach.
Na początku miesiąca pojawił się nabór na stanowisko ds. remontów i utrzymania dróg gminnych w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska(LINK). Ta rekrutacja już się zakończyła. Wybrany został pan Tomasz Grzywna.
Pięć dni później wystartował konkurs na stanowisko ds. obsługi kancelaryjnej w Referacie Organizacyjno-Administracyjnym (LINK) Tutaj mimo zakończenia naboru, wyniki nie są jeszcze znane.
Natomiast jeszcze do piątku 3 marca 2023 można składać aplikacje na stanowisko ds. gospodarki mieniem gminnym i gospodarki mieszkaniowej. Tutaj znajdziecie szczegóły (LINK).

Powodem pojawiania się takiej liczby ogłoszeń są głównie masowe odejścia na emeryturę. Wśród pracowników można usłyszeć, że atmosfera pracy w ratuszu nie należy do najlepszych. Ludzie uciekają i nie ma komu pracować.
Nieoficjalnie mówi się też o tym, że była komendant straży miejskiej, dla której Leszek zalazł miejsce pracy w ratuszu, ma przejść do urzędu stanu cywilnego. Nie będę bardzo zdziwiony, jeśli zastąpi odchodzącą na emeryturę kierowniczkę jednostki.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Łęczna: Włodarski znowu szuka pracowników! Ilu? Dotychczasowi uciekają."

  1. Dorobkiewicz pisze:

    Pań Grzywna to chybajuż pracował na kilku stanowiskach w tym Urzędzie fajnie ze jest znowu,ma doświadczenie.

  2. Kate89 pisze:

    Czy to jakiś nowy program? Praca dla swoich albo urząd przyjazny swoim?

  3. mati pisze:

    Steca niech jeszcze zatrudni. Przecież się mu należy 😀

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes