Łęczna: Zakażeni pracownicy starostwa. Nie pracuje cały wydział!

Trzecia fala pandemii COVID-19 zbiera coraz większe żniwo wśród Polaków. Dzisiaj Minisetrstwo Zdrowia potwierdziło 860 przypadków zakażenia w naszym województwie. Wzrost zakażeń obserwujemy również w powiecie łęczyńskim. W wyniku potwierdzenia obecności wirusa SARS-COV-2 u pracowników starostwa powiatowego, do odwołania został zawieszony jeden z wydziałów.

Chodzi o Wydziału Budownictwa i Architektury. Zgodnie z oficjalną informacją na stronie starostwa(LINK), terminy czynności administracyjnych wynikające z pracy tego wydziału rozpoczną bieg z dniem wznowienia pracy w/w wydziału, zaś terminy rozpoczęte ulegają zawieszeniu z dniem 25 marca br.

Realizacja zadań statutowych powiatu przez pozostałe wydziały i komórki organizacyjne Starostwa Powiatowego w Łęcznej odbywa się na dotychczasowych zasadach.

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Łęcznej w Punkcie Obsługi Mieszkańców (parter budynku), wystawione są wrzutnie na dokumenty z oznakowaniem poszczególnych wydziałów, do których petenci mogą składać dokumenty.

Ponadto obsługa petentów w Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbywa się za pośrednictwem:
– elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP: /Starostwo_Leczna/SkrytkaESP
– poczty elektronicznej: poczta@powiatleczynski.pl
– kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów dostępnych na stronie internetowej urzędu www.powiatleczynski.p/ > poczty tradycyjnej na adres:
Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Al. Jana Pawła 11 95A, 21-010 Łęczna

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Łęczna: Zakażeni pracownicy starostwa. Nie pracuje cały wydział!"

 1. Obserwatorium pisze:

  XD – prawo kończyłeś na kopalni czy w zawodówce miałeś fakultety? Jest coś takiego jak ustawa cowidowa , ale najlepiej jest siąść i napisać kilka słów o kimś nie mając odrobiny choć pojęcia.

 2. Malkontent pisze:

  Za ” chwilę Święta” więc czy to wirus prawdziwy, czy też ” zbieg okoliczności” ?

  • lubie_frytki pisze:

   że też są jeszcze w Łęcznej idioci, którzy nie wierzą w istnienie koronawirusa. Naprawdę trzeba mieć dobrze naje#ane w głowie, żeby takie banialuki opowiadać.

 3. XD pisze:

  Z prawnego punktu widzenia starosta nie ma możliwości „zawieszenia” terminów postępowań administracyjnych. O takich cudach decyduje się ustawowo na poziomie Sejmu i Senatu RP. Zachęcam wszystkich inwestorów do złożenia ponaglenia, a następnie skargi na bezczynność urzędników. Dlaczego w tej sytuacji mają tracić inwestorzy? To starosta nie mógł zabezpieczyć personalnie oddziału, by część osob pracowala zdalnie albo na zmiany???

 4. Lilka pisze:

  A jednostki starostwa otwarte na oścież…

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes