Łęczna: Zaręczył się kilometr pod ziemią!

30 grudnia 2022, a więc dzień przed sylwestrem, kiedy wszyscy byli zajęci szykowaniem zabaw, w kopalni Bogdanka, prawie kilometr pod ziemią, odbyło się niecodzienne wydarzenie. Przed południem w kopalnianej windzie znaleźli się m.in. Michał Moskal przewodniczący Forum Młodych PiS, jego wybranka, wiceprezes zarządu Bogdanki ds. strategii i rozwoju Kasjan Wyligała oraz członek rady nadzorczej Enea S.A. Mariusz Romańczuk. Po co?

Jak potwierdzają, górnicy doszło tam do zaręczyn działacza PIS. Te miały zostać przyjęte, choć sam Moskal nigdzie tego nie potwierdził. Zgodnie z opinią pracowników LW Bogdanka, podczas uroczystości naruszono obowiązujące w kopalni procedury bezpieczeństwa.
Jeszcze kilka lat temu, w okresie świątecznym miały tu miejsce zjazdy „turystyczne” dla rodzin górników ale ze względów bezpieczeństwa oraz epidemiologicznych zostały wstrzymane.

Mimo, że jak sami górnicy potwierdzają, zaręczyny są tematem zastępczym, to mają nadzieję, że samo wydarzenie zwróci uwagę rządzących oraz opinii publicznej, na sposób zarządzania spółką oraz kwestie bezpieczeństwa, które jak twierdzą sami zainteresowani, nie są traktowane poważnie.

Póki co, poważnej dyskusji w sprawie zarządzania spółką czy bezpieczeństwa pracy nie ma, a przy temacie zaręczyn już próbują się „ogrzewać” lokalne, polityczne pasożyty.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Łęczna: Zaręczył się kilometr pod ziemią!"

 1. inga pisze:

  Widzę, że politycy mogą wszystko, no ale co zrobić…

 2. J23 pisze:

  Ty mądra glupia babo najpierw naucz się pisać a potem komentuj.

 3. Emeryt pisze:

  Dajcie spokój nie mają co robić z pieniędzmi a zwykłym śmiertelnikum brakuje na wegiel.prad.gaz i leki nie wie co kupić leki rachunki czy opał nie mówiąc o ratach kredytu ale cóż kto bogatemu zabroni

 4. A zwykły śmiertelnik o tym moglby co najwyżej pomarzyć. Co wolno wojewodzie…

  • Barbara pisze:

   Człowieku nie wiem ile masz lat. A wiem że jesteś z Łęcznej i pracowałeś w Bogdance myślisz starcze logicznie? Nie dość ci tego wyzysku kto ma ojca czy wuja w rządzie ten rządzi!Czy pozwolisz na to aby za twoje pieniądze ciężko zarobione a juz prawie znowu gówno warte ktoś robił sobie pokazowe zaręczyny czy oświadczyny? Sam nie masz na lekarstwo a piszesz takie bredni .Skończ z Rydzykiem a za to pooglądam się po swej wiosce ilu to ludzi gloduje

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes