Łęczna: Zmiany w radzie miejskiej. Opozycja nadal rozdaje karty! [Video]

Miesiące wakacyjne nie przynosiły ciekawych sesji. Dzisiejsza pewnie też nie byłaby bardziej ciekawa, gdyby nie zmiany w składach osobowych dwóch komisji. Radny Piotr Kotuła postanowił zrezygnować z udziału w dwóch z pięciu komisji w których zasiadał. Przyczyniło się to do powstania plotek, które finalnie nie znalazły potwierdzenia, bo zwolnione stanowiska zostały przy opozycji.

19 września radny Piotr Kotuła złożył rezygnację której treść umieszczam poniżej:

Podczas dzisiejszej sesji radny uciął spekulacje w tej sprawie, tłumacząc powody swojej rezygnacji:

Finalnie wolne miejsca w komisjach przypadły dla opozycji (nowy członek komisji rewizyjnej: Tomasz Dudek, nowa przewodnicząca komisji rolnictwa Halina Mazurkiewicz) lub kandydata koalicji wskazanego przez opozycję (nowy członek komisji rolnictwa Adam Susz). Tym samym potwierdziła się stabilna większość w opozycji.

Nie sprawdziły się więc plotki powtarzane przez jedną z lokalnych gazet, jakoby ktokolwiek miał wpływać na decyzję radnego o rezygnacji. Przypomnę tylko, że pracujący w tym wydawnictwie Kamil Kulig użytkuje dwuhektarową nieruchomość (łąkę) w Łęcznej wydzierżawioną mu przez Włodarskiego. Pewnie całkiem przypadkowo nieruchomość ta znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie posiadłości byłego burmistrza (m.in. hodowla koni).(LINK)

Zaskoczeni? Ne sądzę 🙂

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Łęczna: Zmiany w radzie miejskiej. Opozycja nadal rozdaje karty! [Video]

  1. Odwołania Kotuły chciał Artur Stec. To ten co nie potrafił burmistrza odwołać, a zebrał niby odpowiednią ilość podpisów. Wyszło, że miał tu do powiedzenia tyle co ### za okupacji.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.