[Łęczna] Maseczki i obsługa przez okienko w ratuszu? Nie dla wszystkich!

Jak pewnie wiecie, urząd miejski w Łęcznej nadal obsługuje interesantów w malutkim okienku i w maskach. Leszek Włodarski ma jednak i takich interesantów, którzy mogą wejśc dalej, niż tylko do wejściowych drzwi, a i o maseczce mogą zapomnieć.
Kto to taki?

W czerwcu pisałem o tym, że urzędy w kraju i regionie zaczynają wracać do normalnej obsługi mieszkańców. Jedyną różnicą były obowiązkowe maseczki (LINK).
Oczywiście nie w Łęcznej. Tutaj ciągle aktualne było małe okienko przy wejściu oraz wspomniane maseczki.
Była oczywiście pewna grupa, której ten wpis bardzo się nie spodobał. To jak łatwo się domyslić, urzędnicy.

Minęło jednak kilka dni i do łęczyńskiego ratusza, 2 lipca 2020 (w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej), przyjechała poseł Marta Wcisło (PO). Niestety „skaczący” Leszek nie pochwalił się tym razem zdjęciami z wizyty na swoim facebookowym profilu. Być może nie było czym…
Na szczęście zrobiła to pani poseł.

Jak możecie zobaczyć, wizyta przebiegała w bardzo luźnej atmosferze. Pani poseł nie została zatrzymana przy drzwiach ale weszła do środka. W dodatku bez maseczki. Można? Można!
Być może rozmawiali o kolejnych podwyżkach za śmieci i wodę? Pewnie i ją zadziwia to, jak przez lata można doszczętnie łupić mieszkańców i nie wyjechać z ratusza na taczce…

Gdybyście pytali o szczegóły związane z aktywnością pani poseł, to myślę, że ostatnimi czasy w całym kraju jest znana przede wszystkim z tego wystąpienia (LINK)

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „[Łęczna] Maseczki i obsługa przez okienko w ratuszu? Nie dla wszystkich!

  1. Włodarski pajac i wycieraczka pod nogi posiłki tej ku%wy wiadomo że robi za dzi%kę

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.