Łęczyński MOPS – ile pieniędzy na pomoc, ile na pensje i nagrody? [Dokumenty]

Zastanawialiście się ile pieniędzy łęczyński MOPS wydaje na pensje i nagrody dla swoich pracowników, a ile przeznacza na pomoc potrzebującym? Ile osób pracuje w tej instytucji, a ile zatrudnia się na umowę-zlecenie? O odpowiedź na te pytania wnioskowała Obywatelska Inicjatywa Monitoringowa „Jawny Parczew”. Poniżej możecie zapoznać się z dokumentami nadesłanymi przez MOPS. Dowiecie się z nich np. ile zarabiają kierownicy pracujący w tej jednostce i co składa się na ich pensje.

(Kliknij na wybranym dokumencie aby go powiększyć)

Karty wynagrodzeń (E. Studzińska – kierownik MOPS, K. Borowiec – kierownik sekcji świadczeń rodzinnych)

Podsumowując, przy ok. 5 mln złotych przeznaczonych na pomoc potrzebującym, na pensje urzędników wydajemy ok. 1 mln złotych. Czyli każda złotówka wydana na pomoc, pociąga za sobą 20 gr kosztów aparatu urzędniczego. Sami oceńcie czy to dużo, czy mało. Z kart wynagrodzeń wynika także, że w grudniu 2014 roku pracownikom MOPS wypłacono nagrody. Ich wartość znajdziecie w powyższych dokumentach.
O wysokości nagród wypłacanych w innych łęczyńskich urzędach poinformuję Was niebawem.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Łęczyński MOPS – ile pieniędzy na pomoc, ile na pensje i nagrody? [Dokumenty]

  1. MOPS -jest najnormalniej sledliskiem pasozytów którzy wegetuja kosztem naszej pracy ! z jakiej racji 13 pensja? z urzedu ? jezeli tak to bezrobotni pobierajacy zasiłek takze powini dostac 13 -ke,,, Ludzie tam pracujący wykazują sie grubianstwem ,/zero szacunku dla zwykłego petenta- Uwazam ze taki twór jest potrzebny , ale nie w takim stanie kadrowym jak jest w ŁĘCZNEJ, – Co raz trafia tam ktos do pracy po linni rodzinej ,

  2. Niech wszyscy pracują za 1 tys zł, na kopalni też pracujmy za 1300 zł pozabierać wszystkie dodatki po co one, przecież żyje się dobrze. Wszystko sprzedać za bezcen niemcowi, czechowi bo polakowi sie nie opłaca. Niech żyją umowy śmieciowe!

  3. Prawda jest taka, że social w tym kraju niedługo kompletnie się wyłoży, więc nie ma co się dziwić, że będący dzisiaj przy korycie chcą się nachapać jak najwięcej, aby nie musieć w przyszłości z sociala korzystać.
    Trochę to dziwne, że rządząc już osiem lat nie nachapali się jeszcze, co można wywnioskować z prośby ich kandydata na prezydenta, która brzmi: Wyraźcie ZGODĘ na nasze dalsze rządzenie, abyśmy mogli zapewnić BEZPIECZEŃSTWO sobie i swojej rodzinie.

  4. A może mieszkańcy by chcieli wiedzieć ile zarabiają kierownicy w Urzędzie Miejskim oraz samodzielne stanowiska i pozostali urzędnicy? To są dane jawne czy nie?

  5. a ciekawe ile nas kosztuje kultura w Łęcznje ile zarobił Dyrektor Misiewicz?

  6. Warto dodać że nagrody w urzędach nie są przyznawane za jakieś wybitne osiągnięcia. W zasadzie nie musi być żadnych. Nagroda w urzędzie „zwyczajnie” się należy 😉

  7. grudniowe trzynastki są we wszystkich urzędach, nie tylko w MOPSie, o to bym się nie czepiała. Ale do jasnej ciasnej prawie 6 tyś za stanowisko kierownicze, kiedy w łęczynkim urzędzie za byle g…m trzeba chodzić minimum 3 razy i do tego taktują Cie jak jakąś patologię chodzącą. Szkoda gadać

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.