Łęczyński ratusz znowu zalicza wpadkę w sprawie odnawialnych źródeł energii!

Jeszcze nie opadł kurz po tym jak łęczyński wniosek o dofinansowania OZE odpadł z konkursu, a mamy już kolejną wtopę. Skoro ratusz zrobił „dobrze” mieszkańcom, teraz postanowił „uszczęśliwić” przedsiębiorców. Dzisiaj na stronie urzędu miasta pojawia się informacja o spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się… jutro! (LINK)

Mimo, że ogłoszenie o spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców dotyczące zasad aplikowania w ramach Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach, pojawiło się na stronach LAWPu już dwa tygodnie temu, pracusiom z łęczyńskiego urzędu dopiero dzisiaj udało się umieścić skopiowaną treść.

Wiemy zatem, że spotkanie odbędzie się jutro o godzinie 10:00!

Na „całe szczęście” urzędnicy skopiowali (pewnie bezmyślnie) także informację o miejscu spotkania: UWAGA!!! „Miejsce spotkania: Lublin, Informacje dotyczące miejsca spotkania, zostaną przesłane drogą mailową osobom zakwalifikowanym, w piątek 7 lutego 2020 r.”
Tak moi drodzy, urzędasy nie doczytały, że zgłoszenia chętnych były przyjmowane za pomocą formularza zgłoszeniowego do 7 lutego do godziny 12.00 r. (LINK)
No ale teraz nikt nie zarzuci „skaczącemu Leszkowi”, że informacji nie było. I tak to się moi drodzy kręci od lat…

Tak sobie myślę, co byśmy w tej Łęcznej zrobili, gdyby nie urząd miejski? 🙂

Pełna informacja o wspomnianym konkursie, znajduje się tutaj(LINK).
Wnioski można składać w terminie od 13.01.2020 r. do 28.02.2020 r. do godziny 15:00

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Łęczyński ratusz znowu zalicza wpadkę w sprawie odnawialnych źródeł energii!

  1. O tej dotacji pisałam już 28.01.2020r na swojej stronie (link na końcu komentarza). W tym momencie przedsiębiorca nie ma już czasu na przygotowanie projektu by zdążyć ze złożeniem kompletu dokumentacji przed końcem lutego. Na część dokumentów w niektórych instytucjach czeka się od 10 do 30 dni, w związku z czym przedsiębiorca już na starcie nie spełni wymogów formalnych. Ponadto, szanujący się specjalista od projektów unijnych nie napisze takiego projektu w dobę na szybko. By zrobić to rzetelnie dla danego przedsiębiorcy, potrzebny jest czas i jest to z reguły od 2 do 4 tygodni. Mam dostęp także do innych programów dofinansowania do fotowoltaiki do firm. Chętnie udzielę informacji, pokieruję co gdzie i kiedy. Zapraszam po bezpłatne informacje https://www.facebook.com/krajowaenergiaPK/

  2. Nie wierze! Co to ma być? Przecież w tym urzędzie cały wydział od inwestycji pracuje. Czym ci ludzie się zajmują?
    Może wy%%bać kilku pracusiów na bruk, to się reszta nauczy? Włodarski niech wraca do szkoły informatyki uczyć.

    1. Ja wiem, że informatyka to dziedzina ścisła i raczej nic tam się nie da sfałszować, ale można do niej skutecznie zniechęcić, więc raczej nie posłałbym swojego dziecka na lekcję z tym panem, bo mógłby je tak samo skutecznie zniechęcić, jak swoimi rządami zniechęca do mieszkania w Łęcznej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.