Lepsza Łęczna Informator już w Waszych skrzynkach! [Pobierz]

Czekaliście? Już jest!
Do waszych skrzynek trafił własnie najnowszy, wiosenny Informator Lepsza Łęczna. Radni postanowili przypomnieć o tym, kto próbował likwidować kolejne szkoły w Łęcznej, kto podnosił rękę za dalszym zadłużaniem powiatu łęczyńskiego oraz którzy radni głosowali przeciwko remontom ulic Wiklinowej i Gwarków.
Przy okazji udało się zdemaskować radnego, który oszukał swoich wyborców. Kto to taki? Zapraszam do lektury!

Jeśli z jakichś powodów nie znalazłeś Informatora w swojej skrzynce, możesz pobrać wersję elektroniczną (11 MB), klikając na poniższy obrazek:
Warto zachować ten materiał do wyborów. Być może radni, którzy sprzeciwili się remontom Waszych ulic, chcieli likwidować szkoły Waszych dzieci, przyjdą do Was prosić o głosy. Przypomnijcie im wtedy jak podnosili ręce w głosowaniach!

Informator finansowany jest z funduszy własnych radnych Lepszej Łęcznej.
Przypominam, że Kosiarski z Borkowską ponownie składają życzenia za pieniądze podatników, czyli za Wasze pieniądze!

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Lepsza Łęczna Informator już w Waszych skrzynkach! [Pobierz]

 1. Doświadczony wieczny wójt Spiczyna pogoniony przez mieszkańców na 4 wiatry jest normalnie zbawieniem dla Łęcznej. W takie głupoty może uwierzyć tylko Kosiarski z Kuczyńskim.

 2. Ryszard
  Doświadczenie poparte wiedzą to największe osiągnięcie tylko trzeba to posiadać!

  1. Masz rację. Kosiarski jest wyjątkiem, który pokazuje, że można i 15 lat na stołku siedzieć, a wiedzy i tak nie mieć. Dlatego cały czas słyszymy nie da się. W innych miastach da się, tylko w Łęcznej nie można. Czas na zmiany.

   1. Nie miał ani wiedzy ani doświadczenia. Był górnikiem i o samorządzie nie miał zielonego pojęcia. Nie miał ani doświadczenia ani wiedzy w tym zakresie.

 3. Zgadzam się całkowicie ze stwierdzeniem włodarza iż dużo większe znaczenie ma doświadczenie zawodowe i praktyczne umiejętności niż „papierowe tytuły” nie poparte żadną praktyczną wiedzą. Myślę, że co niektórzy się dowartościowują dodatkiem np. dr przed nazwiskiem. Jest takie polskie mądre powiedzenie: lepiej z mądrym człowiekiem zgubić niż z głupim znaleźć.

  1. Najpierw spróbuj ponieść trud by uzyskać „dr” a nie pisać głupot tak jak Kuczyński w ostatniej Wspólnocie Łęczyńskiej podsumowując roczną kadencję w Zarządzie Powiatu. Myślę,że te słowa piszę do lizusa Kuczyńskiego. Pozdrawiam mimo wszystko, chociażby dlatego że jest to okres przedświąteczny.

 4. Mam nadzieję, że te wybory będą przełomowe i wkońcu coś się zmieni w mieście.

 5. Trzeba takie rzeczy pokazywać, piętnować – Taki p.Krzysiak KTO to jest, czym się zasłużył dla naszej Łęcznej, by gospodarz Kosiarski płacił mu 500+++ czyli 5000 zł urzędniczego wynagrodzenia miesięcznie?
  Jak długo jeszcze będziecie uszczuplać kasę miejską płacąc tym . co im w życiu nie wyszło?

  1. Obecny sposób działania także ze Spiczyna, co musi myśleć taki dołowy ze spółki jak czyta o takich angażach i zarobkach?

 6. No i niejednego jutro dupsko zaboli w urzędach. Obyście działali jak najdłużej i celnie punktowali te mięgwy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.