Niepokorny wywiad z Mariuszem Fijałkowskim [Video]

Gościem dzisiejszego wydania „wywiadów niepokornych” w serwisie lublin.com.pl był Mariusz Fijałkowski – kandydat na Burmistrza Łęcznej.
W dwudziestominutowej rozmowie z Konradem Rękasem, kandydat Lepszej Łęcznej prezentuje program komitetu oraz odnosi się do bieżących wydarzeń. Wskazuje elementy otoczenia, które wymagają pilnej zmiany, podając receptę na poprawę stanu naszego miasta.
Co ważne, wywiad był nagrywany i transmitowany na żywo, bez cięć i dubli. To stuprocentowy Fijałkowski! ;). Warto poświęcić chwilę aby dowiedzieć się jakie propozycje dla Łęcznej ma kandydat Lepszej Łęcznej. Zapraszam do oglądania materiału.

Aby ten wywiad trafił do jak największej ilości mieszkańców Łęcznej, kliknij przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

29 przemyślenia na temat „Niepokorny wywiad z Mariuszem Fijałkowskim [Video]

 1. @ obserwator!
  Wiesz jak ja stworzyłbym program wyborczy dla Łęcznej?
  Idziesz np. na badania do szpitala – kur.a po błocie i myślisz sobie, że w 20 tyś mieście nie ma chodnika – gdzie chodnik?
  Masz w ręce papier po czipsach, gdzie go kur.a wyrzucić jak nie ma kosza?
  Chciałbyś wracając np. z urzędu gminy od burmistrza po drodze do domu usiąść gdzieś na Ławce i zapalić kiepa – gdzie kur.a usiąść, jak nie ma nawet w mieście ławek.
  I ty jesteś ten kur.a uczciwy i trzeźwo myślący obserwator?

  Ps.
  Bartolu, czy p. przewodnicząca ma jeszcze służbowy telefon na koszt podatnika łęczyńskiego?

  1. Wszystko fajnie, łatwo i przyjemnie się czyta te Konkrety dla Łęcznej ale:
   O jakiej kwocie mówimy jeżeli chodzi o budżet obywatelski? I tak czytając zastanawiam się na ile kadencji kandydat Fijalkowski sobie wyliczył realizację tych wszystkich 20 pkt,tak samo jak Kosiarski na 12 lat?!
   Ja nie chcę, nie wyrażam zgody i nie akceptuję takiego prostackiego pchania do lokalnego koryta!!! Ten plan wymaga dużych pieniędzy i skąd będą pewnie z podatków lub kredytów a spłata od nas obywateli!

   1. Czy widzisz w tym programie coś czego nie dało się zrealizować w ciągu 4 lat? Nie da się? 😉

  2. Czyżbyś był zagorzałym obrońcą Wspólnej Sprawy i Grzegorza Kuczyńskiego? Jakiś czas temu wpadł mi w ręce jego informator. Na początku miałam zrobić z nim to, co powinnam czyli wyrzucić do kosza, ale przemogłam się i przejrzałam. Po przeczytaniu dwóch akapitów artykułu pt. „Zapaść powiatu” zaczęłam się zastanawiać czy bierze przykład z M. Fijałkowskiego i zaczął prowadzić politykę „dość podobną” do M.Fijałkowskiego. Z jednej strony go krytykuje, z drugiej robi to samo tylko, że w Starostwie. Czy też masz takie wrażenie, że nagłówki typu RADNI ZARABIAJĄ ZA DUŻO czy POWIAT POTRZEBUJE DOBRYCH, RZUTKICH GOSPODARZY i krytyka Starosty funkcjonują tak jak działania M. Fijałkowskiego? Do tego zdjęcia i notki o pracy w wolontariacie, oddawaniu krwi, organizacji rajdów rowerowych, pomocy choremu. Nic tylko Robin Hood, Batman i Matka Teresa – 3w1. Czy jest to postępowanie pełne hipokryzji?

 2. Ewidentnie nie czyta z kartki jak Kosiarski ale przecież nie trudno zapamiętać myśl przewodnią- ŚCIEŻKA DO SZPITALA.
  A poza tym:
  1.wywiad tendencyjny
  2.mało parkingów
  3.ścieżka do szpitala
  4.ścieżka do szpitala
  5.ścieżka do szpitala
  6.ścieżka do szpitala
  Jest to jedyny pomysł na zdobycie władzy ale to za mało dla nas, uczciwych, trzeźwo patrzących mieszkańców Łęcznej. Pozdr

   1. Ścieżka do szpitala jest dziś symbolem lekceważenia mieszkańców Łęcznej i ich potrzeb przez Kosiarskiego. Takich potrzeb jest setki, ale to trzeba zrozumieć. Przykłady? Proszę:
    parkingi, koszenie krzaków, porządek i czystość, ławki, kosze na śmieci, przekształcenia działek, itd. Ścieżka do szpitala jest najlepszym z tych przykładów. Tysiące ludzi jej chce a burmistrz reprezentant tych ludzi ma to gdzieś i przez 2 kadencje tego nie zrobił. Więc przestanie być burmistrzem. Proste.

 3. Świetny wywiad. Bardzo mądra postawa, zdystansowana, jasny światopogląd!
  Mam nadzieję przejrzą na oczy!!!

 4. witaj Bartolu-walka przedwyborcza na całego ,ale to co dzis znalazłem w skrzynce wprawiło mnie w osłupienie oprócz masy reklam przedwyborczych jedna perełka !!,,ktos zadał sobie wiele trudu aby wystawic laurke radnemu Góralowi ,he,
  moge ci wysłac na e-mail ,jaki adres?

  1. oczywiście poproszę – redakcja@LLE24.pl

   Dotarła już do mnie informacja, że kandydat wspólnej sakwy na Bobrownikach kupuje głosy za materiały pobrane z Urzędu Marszałkowskiego. Oczywiście żaden z tych materiałów nie jest opatrzony wymaganą klauzulą dotyczącą finansowania. Widać, że wąsaci za wszelką cenę chcą stołków ;). Wkrótce więcej na ten temat.

  2. Dzięki, cóż, gdybym miał to opublikować zaciemniając wulgaryzmy, to cenzura zniszczyłaby sens tego materiału 😉

 5. No , moglaby mu cos od siebie kapnąc-mialby na kampanie, wszak u nas narod katolicki, bogaty dzieli sie z biednym.

 6. Jak czytam na l24 że biuletyny radnych są słabe bo tylko odnoszą się do kosiarskiego, to mogę powiedzieć, że gdyby nie radny Fijałkowski to chodnikowiec i Złotusta Krysia nie mieliby tematu na pół numeru. A tak przy okazji – zarzucają F. że jest biedny! Zarzut od osoby, która ma kilkaset tysięcy na koncie. ŻENADA!

  1. Każda reklama się liczy 😉 To z jaką zapiekłością „wąsaci” atakują Fijałkowskiego, świadczy tylko o tym w jakim są strachu. Jeszcze tydzień i oderwiemy te wstrętne ryje od koryta.

   PS. Ciekawostką jest fakt, że w tej kampanii nawet złotousta ma swoją ulotkę 😉 Boi się!

 7. A czy ktorys z kandydatow zamierza zmniejszyc a nie tylko powiekszac zatrudnienie jednostkach um jak i w samym um ?

  1. Dla mnie oczywistym jest, że dla urzędników, którzy w czasie pracy zajmowali się (i zajmują) polityką, nie ma miejsca w ratuszu ani w innych publicznych instytucjach. Urzędnik ma służyć mieszkańcom, a nie lizać odbyt swojego szefa. Jeśli nie widzi w tym nic niestosownego, warto by ktoś go naprostował.

 8. A co burmistrz Kosiarski zrobil dla Łęcznej i jej mieszkancow zanim 12 lat temu zostal wybrany?
  Bo taki zarzut stawia się M. Fijałkowskiemu, ktory jako mlody czlowiek czynnie udzielal się spolecznie na rzecz mieszkancow osiedla.Nie ma zasobnego konta, bo pracuje jako nauczyciel, ale jak zostanie Burmistrzem to i to zmieni.Dajmy mlodym troche zarobic ,emeryci kopalniani niech nie będą tacy zachłanni na stolki i kasę.Czas na zmiany.

  1. Zgadzam się należy stawiać na młodych ludzi a nie głosować na emerytów którzy nie mają pojęcia o życiu w dzisiejszych czasach.

 9. No i gitara Panie Fijałkowski.
  A Pan co powie Panie Burmistrzu – popatrz się Pan na to miasto i na swój wizerunek na własnym plakacie wyborczym.
  Czyż nie jest to szydercza obłuda stworzona na czas wyborów?
  Nawet ten dzik TEO jako pomnik w centrum Łęcznej stoi bez zębów, czy też Panu nie wstyd z tego powodu?
  Jemu nie trzeba tak jak Panu na plakacie pięknych szczerzących się zębów tylko dwa żebrowe druty.
  Wstawić świni dwa kły to na niewielki koszt.

 10. no i nie czyta z kartki jak Kosiarski, u którego każda dłuższa niż jedno zdanie wypowiedź jest czytana z kartki.

 11. to jest wywiad?! to nie jest wywiad.. to jest rozmowa 2 kolesi jak to obecni rządzący są ŹLI.. ;| Błagam Was…
  Wywiad – rozmowa pomiędzy dwiema osobami, lub prowadzącym i grupą osób, podczas której osoba przeprowadzająca wywiad zadaje pytania w celu uzyskania pewnych informacji, dotyczących na przykład jakiegoś ważnego wydarzenia.

  1. Taka jest formuła „wywiadów niepokornych” od zawsze. Polecam obejrzenie wcześniejszych odcinków.

 12. Brawo! Nie mam wątpliwości, że ten wywiad przekona wielu niezdecydowanych wyborców.

 13. Dla mnie bomba 🙂 a nie buc i cham bez kultury. Może będzie normalny burmistrz w końcu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.