M. Fijałkowski: Informator Lepsza Łęczna, już w skrzynkach! [Dokument]

W tym tygodniu zajrzyjcie koniecznie do skrzynek na listy. Znajdziecie w nich Informator radnych Lepszej Łęcznej. Zgodnie z obietnicą zamierzamy informować Państwa o naszych działaniach, inicjatywach oraz o poczynaniach łęczyńskiej władzy. W urzędowych mediach o tym nie przeczytacie. Piszemy jak jest naprawdę, a nie jak każe pisać burmistrz.

Przez całą kadencję zamierzamy rozliczać obecną władzę z obietnic wyborczych. Wszystkie jej kłamstwa zostaną obnażone. W tym celu powstała specjalna rubryka, w której pokażemy wyborcze kłamstwa Kosiarskiego. Będziemy też pilnować, aby wszystkie szkodliwe działania ujrzały światło dzienne i zostały rozliczone.

Informator wydajemy za własne (prywatne) pieniądze. Poza osobistymi spotkaniami oraz blogami, to właśnie Informator będzie służył nam do utrzymania stałej więzi z mieszkańcami i zdawania sprawozdania ze swojej publicznej działalności na rzecz miasta i gminy, do czego obliguje nas nie tylko prawo, ale przede wszystkim szacunek dla Was, naszych wyborców. Informator będziemy wydawać bez względu na ataki ze strony ludzi Wspólnej Sprawy. Nie boimy się – piszemy prawdę.

(Jeśli w Twojej skrzynce nie pojawiła się jeszcze wersja papierowa, kliknij na poniższy obrazek, aby pobrać Informator w formie elektronicznej)

Jesteśmy radnymi, którzy są odporni na wpływy i naciski łęczyńskiej władzy. Nie sprzedamy się nigdy za żadne stanowiska czy innego rodzaju profity. Nigdy nie zgodzimy się na podwyższenie i tak już wysokich kosztów życia w Łęcznej. Nigdy nie będziemy głosować przeciwko Państwu – przeciwko Mieszkańcom Łęcznej. Praca dla Łęcznej to nie tylko pobieranie diet i obecność na sesjach Rady. To przede wszystkim przygotowanie i tworzenie inicjatyw przyjaznych mieszkańcom. Tak będziemy wypełniać mandat zaufania otrzymany od Was. Możemy to Państwu obiecać. To dobro mieszkańców, a nie zdanie burmistrza, jest jedynym wyznacznikiem naszego działania.

W Informatorze znajdziecie też kontakty do wszystkich radnych Lepszej Łęcznej. Działamy dzięki Wam i dla Was. Jeśli przyszłość gminy Łęczna nie jest Wam obojętna, zapraszamy do współpracy. Twórzmy razem Lepszą Łęczną.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „M. Fijałkowski: Informator Lepsza Łęczna, już w skrzynkach! [Dokument]

 1. Znalazłem dziś w skrzynce, a myślałem, że dacie sobie spokój z gazetkami po wyborach. Cieszę się, że się myliłem. Oby tak dalej. Dobierzcie się do dupy tej zepsutej władzy. Łęczyńskie pseudo media zajmują się tylko zakłamywaniem rzeczywistości zamiast pisać o sprawach ważnych dla ludzi.

 2. MARAZM potocznie używane jako zastój,bezwład,przekonanie o niemożności zrobienia czegokolwiek.Tak bym opisał niestety to co dzieje się w Łęcznej.

 3. Pewnie już od rana zaczynają się komentarze w urzędzie a pana Kosiarskiego przez „informatora” rozboli teraz głowa.
  Szanowni radni Wspólnej Sprawy przejrzyjcie na oczy co wy to razem z p.Kosiarskim i jego pomysłami uprawiacie dla Łęcznej – Wyzysk?
  – czy wam za to nie wstyd?
  Kopaczowa wczoraj dojrzała i pogoniła ze swojego rządu kilku tzw. nierobów.
  Panie burmistrzu a kiedy pan przyjrzy się swoim, żądacie coraz to wyższych opłat a sami dla miasta nie wiele robicie?
  Gdzie te pańskie tzw. obietnice wyborcze – no gdzie? 🙁 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.