Masz działkę przy „krajówce”? Nie będzie budowlana! [Audio]

Nie jest różowo! Temat planu zagospodarowania przestrzennego ciągnie się jak telenowela brazylijska.
„Z góry mówię, że jeśli ktoś ma działkę przy drodze krajowej w kierunku Puchaczowa za Łęczną, to niech nawet nie liczy, że ja tam będę projektował kilometry dróg gminnych, żeby uruchomić nowe tereny budowlane. Proszę nie mieć nadziei, proszę nie nachodzić mnie i nie próbować wymusić aby jeszcze tą jedną działeczkę na teren budowlany. To nie przejdzie!” – grzmiał Kosiarski podczas ostatniej sesji rady miejskiej.

W trakcie obrad wódz tradycyjnie został odpytany o postępy prac przy planie zagospodarowania przestrzennego gminy Łęczna. Oczywiście kolejny raz pojawiły się problemy. Tym razem jednak winna jest Dyrekcja Dróg Krajowych. Dlaczego? Posłuchajcie sami:

Oczywiście sprawdzę, czy rzeczywiście jest tak jak włodarz radnym opowiadał i w niedługim czasie opublikuje odpowiedź GDDKiA w tej sprawie. Jestem ostatnią osobą, która Kosiarskiemu uwierzy na słowo 🙂

PS. No patrzcie Państwo, a wodociąg do Ciechanek za 350 000 udało się zbudować… A koszty? Jakie koszty! By żyło się lepiej! 🙂

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Masz działkę przy „krajówce”? Nie będzie budowlana! [Audio]

 1. To miasto nie rozwija się planowo i logicznie,może dlatego, że nasz burmistrz wie, że nie warto już się angażować, bo koniec kariery niebawem.

 2. Nasz burmistrz to poprostu t%%py i ch%%y oderwany od rzeczywistości człowiek (szeryf) ,zamiast dać ludziom możliwość budowy domów z których będzie naliczany podatek od nieruchomości który zasiliłby gminną kasę to poprostu w głowie się nie mieści , ale najlepiej dymać innych z pieniędzy którzy już są chociaż by na podatku od środków transportu który jest jednym z najdroższych w województwie i jak tu prowadzić biznes i budować się w tej zapyziałej i ustawowej kolesiowi gminie .

  Ps panie Teodor mam nadzieję że panu i pana koleżkom w niedługim czasie mocno powinie się nóżka i traficie tam gdzie wasze miejsce.

  1. proszę pozwiedzajcie Turowolę. ile nowych domów SZOK, w każdym rodzina , dzieci a w Łęcznej szkoły sie zamyka !!! a ta Turowola to w gminie obok 🙂
   a wieszcz z Łęcznej pisze gdzies tam ” aby wyrózniac sie na tla ościennych gmin” tak wyróżniasz sie Łęczno , betonem chyba

 3. Ale za to będzie nowa iluminacja świąteczna i wszyscy będziemy mogli sobie zrobić przy niej focię!!!!!!!!!!!!! Jak możecie narzekać, trzeba być nader szczęśliwym!

 4. Najlepiej będzie jak jego nie będzie.
  A on miał być gospodarz „dobry”

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.