Rekrutacje, mistyfikacje w PCPRze – ciąg dalszy

Będzie sprostowanie! Chciałbym Wam przypomnieć jeden z naborów organizowanych przez łęczyńskie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w marcu 2016 (LINK). Wtedy to jeden z czytelników w trakcie trwania konkursu miał wytypować nazwisko zwycięzcy.
Jak się okazało, stołek zajął ktoś inny ale już miesiąc później „szczęście” uśmiechnęło się do wskazanej wcześniej osoby! Jednak ten fakt mogli zaobserwować jedynie wnikliwi przeglądacze urzędowych BIPów. Można? Można!

Żeby nie przedłużać, kilka linków:

Tutaj zobaczycie Listę kandydatów spełniających wymagania dla marcowego konkursu – LINK
Wtedy zwyciężyła Pani Anna Kłoda.

Natomiast tutaj mamy zwycięzcę konkursu z 17 maja 2016 – LINK To właśnie nazwisko tej osoby, czytelnik bloga podał w trakcie trwania marcowego naboru.

Warto dodać, że obie panie, zarówno z marcowego jak i majowego naboru pracowały już wcześniej w PCPR.

Ocenę takiego przeprowadzania konkursów pozostawiam oczywiście Wam.

Ta sytuacja pokazuje jednak, że w temacie procesów zatrudnienia w łęczyńskich urzędach, trzeba być bardzo czujnym. Warto obserwować informacje o rekrutacjach nawet kilka tygodni lub nawet miesięcy po ich zakończeniu.
Jeśli prześledzicie BIP PCPRu, zauważycie, że już drugi raz unieważniany jest nabór na stanowisko księgowego (ostatnie unieważnienie nastąpiło wczoraj – 02.11) – LINK. Być może macie jakieś typy dla tej rekrutacji? Pierwszy prawidłowy typ nagrodzę tradycyjnie wąsatą koszulką lub innym wąsatym gadżetem 🙂

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Rekrutacje, mistyfikacje w PCPRze – ciąg dalszy

  1. pomoc rodzinie dobrze brzmi 🙂 a że przy okazji można znajomych wsadzić żeby też „pomagali” i zwiększyli ten biurokratyczny garb społeczeństwa to już się nie mówi o tym.
    Czy ludzie nie widzą że kompetencje się dublują z miejskimi i gminnymi ośrodkami pomocy społecznej??????

  2. No to ładnie, widać jak zatrudniają swoje osoby, wcześniej przed ogłoszeniem konkursu. Stanowisko księgowego pewnie także już jest dla kogoś zarezerwowane albo i już pracuje 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.