Nowy kierownik MOPS wybrany!

Jak informują urzędowe strony, nowy kierownik łęczyńskiego MOPSu został wybrany. Co ciekawe awansu nie otrzymała (moja faworytka) pełniąca obecnie obowiązki kierownika Bożenna Rybak.
Od nowego roku miejską jednostką pokieruje jedna z dotychczasowych pracownic MOPS p. Ewa Studzińska. Nowa kierownik zajmowała wcześniej stanowisko specjalisty pracy socjalnej.

Próbowałem sprawdzić ilu (i jakich) kandydatów zgłosiło się do konkursu. Z zapisów w BIPie (LINK) wynika, że zwyciężczyni rekrutacji była jedyną kandydatką. Czy tak było faktycznie, okaże się niebawem.

PS. Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro kandydat był jeden(według BIPu), a przyjmowanie aplikacji zakończyło się 10 dni temu, to dlaczego nowego kierownika poznajemy dopiero dzisiaj… 😉

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Nowy kierownik MOPS wybrany!

  1. Jeśli ta osoba poprosi mnie o zmieszczenie całego komentarza, zrobię to. Urzędowy donosiciel nie śpi i chciałbym Wam oszczędzić wizyt na komisariacie. Moja sprawa pokazuje, że nie do końca zastanawia się nad tym co robi.

 1. Właśnie widać czym zajmują się mieszkańcy Łęcznej ! Plotkami i pomowieniami żeby o kimś cos pisać trzeba wiedzieć albo sprawdzić z skąd tyle jadu i nienawiści w naszej spolecznosci

 2. Drodzy Państwo! Jak to jedyna kandydatka? Przecież był konkurs!! byłam, widziałam…..autor artykułu troszkę konfabuluje. Jestem osobą postronną. Nikogo no faworyzuje, ale Pani Ewa miała najlepsze wyniki (być może są do wglądu). Bardzo proszę o rozważność w wypowiadanych opiniach. Serdecznie pozdrawiam!

 3. Dajmy jej szansę a czas pokaże co będzie. Czy przejrzystość w mops Łęczna ulegnie zmianie czy pozostanie jak dotychczas.

 4. To chyba dobrze że nie zwyciężyła twoja 'faworyt’ Pani Rybak. Dużo o jej zatrudnianiu, jako skandal w mops było tu na lle24 napisane ale oprócz tego były także inne zatrudnienia przez nią przeprowadzane…

  /Dalsza część komentarza została usunięta ze względu na brak możliwości potwierdzenia przytoczonych w nim faktów /Bartol.

  1. Ja również się cieszę, że nie wygrał mój faworyt. Mam nadzieję, że nowy kierownik zupełnie odmieni tą jednostkę. Trzymam kciuki.

   PS. Twoje zarzuty są bardzo poważne. Rozumiem, że możesz je jakoś potwierdzić?

 5. Znajomości robią swoje 😉 to się nigdy nie zmieni. Niestety Pani Ewa nie jest żadnym autorytetem, ……, tapetą na jej starszej buzi, a kultury żadnej nie ma. MOPS, powodzenia 🙂

  /Edytowano Bartol.

  1. Ciekawe jakie ty masz cycki a może ich nie masz i zazdrościsz i ciekawe czy w ogóle pomogłaby tobie jakakolwiek tapeta. Pewnie autorytet wg ciebie to twoja jakaś znajoma albo znajomy a inni są beee. Dawaj dowody że została zatrudniona po znajomości, a jak ich nie masz to czego tu insynuujesz. Widać jaka twoja kultura, nie wiesz a oskarżasz.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.