Nowy kierownik w PGKiM. Konkurs? Jaki konkurs! :)

Niecały tydzień temu informowałem Was, że nowy kierownik Działu Odbioru Odpadów, złożył wypowiedzenie po miesiącu od rozpoczęcia pracy. Trzy dni później (w środę) okazało się, że prezes Martyn wybrał następcę. Następnie zorganizował spotkanie na którym przekazał tą informację pracownikom tak, żeby o jego decyzjach nie dowiadywali się z wąsatego bloga 🙂

Jeśli chcecie odnaleźć informację o konkursie, na stronach komunalnej to możecie sobie odpuścić. Nie znalazłem najmniejszej wzmianki zarówno w bip’ie jak i na oficjalnej stronie. Ale do rzeczy 🙂

Nowym kierownikiem DOO została dotychczasowa kierownik Działu Kontrolingu komunalnej P. Ewa Arciszewska. Tak więc „orzeł biznesu” postanowił tym razem wybrać kogoś z własnych zasobów. Być może zderzenie z tą organizacją osoby z zewnątrz, byłoby zbyt ciężkim doświadczeniem. 🙂
Ten wybór może oznaczać, że w krótkim czasie poszukiwana będzie osoba na zwolnione stanowisko kierownicze w Dziale Kontrolingu. Oczywiście postaram się Was poinformować co w komunalnej trawie piszczy.

PS. Nie muszę chyba pisać, że panowie Włodarski i Kosiarski w żaden sposób nie odnoszą się do sytuacji w komunalnej. Twierdzą, że to wewnętrzna sprawa spółki (miejskiej).

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Nowy kierownik w PGKiM. Konkurs? Jaki konkurs! :)

 1. Weźcie zróbcie z tym porządek, ponieważ takie rzeczy nie mogą się dziać z tym chorym zakładem. Tam tylko same panie chodzą z głową w górze, myślą że pozjadały wszystkie rozumy, wielkie celebrytki. Już dawno pare osób powinno wylecieć.

 2. A gwarantujecię, że zrezygnujecie z nepotyzmu? Marzę o Łęcznej czystej, zarządzanej sprawnie, fachowo. Co zrobicie Lepsza Łęczno jak ludzie Wam powierzą swoje zaufanie. Przybędzie chociaż koszy na śmieci?

  1. Likwidacja kolesiostwa, nepotyzmu i kumoterstwa to jeden z podstawowych punktów programu Lepszej Łęcznej. Jeśli chodzi o PGKiM to spółkę czekają naprawdę głębokie zmiany. Obie te kwestie gwarantuje tylko jedno ugrupowanie i jest to oczywiście Lepsza Łęczna.
   Ps. Proszę zwrócić uwagę na wycie jakie podniosło sie choćby w ratuszu w momencie ogłoszenia programu. Najgłośniej wyli oczywiście Ci, który są żywą definicją tych trzech pojęć.

   1. Mam nadziejë, że ma Pan duuużo sił i zdrowy moralnie krëgosłup. Przejrzałem nazwiska zarzædu pgkim, widzë, że te same osoby zasiedliły się w innych miejskich instytucjach. W takim zasiedziałym układzie ciëżko będzie, no ale może będzie Pan nowym Moskiewskim naszego miasta.

   2. Mam nadziejë, że ma Pan duuużo sił i zdrowy moralnie krëgosłup. Przejrzałem nazwiska zarzædu pgkim, widzë, że te same osoby zasiedliły się w innych miejskich instytucjach. W takim zasiedziałym układzie ciëżko będzie, no ale może będzie Pan nowym Noskowskim naszego miasta.

 3. Ta pani dyrektor tego zakładu niestety by potrafiła zniszczyć każdego i tak czyni. Niech lepiej nikt jej nie podpada, bo wtedy będzie koniec kariery dla tej osoby w tym śmiesznym obozie pracy. Zniszczyła już tam trochę osób i niszczy dalej. Dopóki będzie siedziała na danym stanowisku, dobrze tam nie będzie.

 4. Komunalną nigdy nie rządził Prezes tylko bliska współpracownica, jak jej ktoś podpadł to przepadł z kretesem, to ona ma dwie funkcje kierownicze jednocześnie – Kierownik Wodociągów i Kanalizacji oraz Dyrektor do spraw Eksploatacji i tyle w tym temacie. Nawet niektórzy pracownicy nie mają o tym pojęcia bo się umie kamuflować. A przy tym bystra nie jest tylko wysokie mniemanie, ta Kierownik co odeszła z DOO to za jej sprawą.

  1. Powod dla ktorego odeszla kierowniczka-woźna doo niebawem pewnie ujrzy światło dziennie, a tedy bedzie płacz i zgrzytanie zębów, ale każdy dostaje w końcu to na co sobie zasłużył….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.