Nowy prezes PGKiM w Łęcznej

Konkurs na stanowisko prezesa został rozstrzygnięty w dniu wczorajszym. Nieoczekiwanie u steru miejskiego przedsiębiorstwa stanie były prezes Łęczyńskiej Energetyki, pan Marek Martyn. Dlaczego były prezes, tego jeszcze nie wiemy. Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że burmistrz Kosiarski jest członkiem rady nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki. Ten fakt, jak wiadomo nie wpływa na niższe ceny ciepłej wody i CO dla mieszkańców miasta.
Zwycięzca konkursu miał dwóch konkurentów, a jednym z nich był obecny Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Puchaczowie. Powstrzymam się od dalszego komentarza, chciałbym jednak poznać Wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Nowy prezes PGKiM w Łęcznej"

 1. perching99 pisze:

  To tylko potwierdza że cały ten konkurs to jedna wielka kpina. P. Martyn został „usunięty” z Prezesowania w ŁE i trzeba było go gdzieś usadzić ahhhhh szkoda gadać …

  • eliia pisze:

   Pod moim blokiem są trzy kontenery i wszystkie podpisane „Frakcja mokra (zmieszana)” czy mam swoje posegregowane śmieci zanieść pod urząd?

   • Bartol pisze:

    Zrób zdjęcie i podeślij je na blogową skrzynkę. Zapytamy dobrego gospodarza „co autor miał na myśli” 😉

 2. Ferdynand K pisze:

  Przecież młodego Pana Prezesa z Puchaczowa nie dopuści się do rządów w Łęcznej.
  O Panu Prezesie z PGK z Puchaczowa mam dobre zdanie.
  A o Panu byłym Prezesiez Łęczyńskiej Energetyki nie koniecznie.
  No cóż do wyborów tak chyba musi być, chyba, że zrobić tak jak zrobili mieszkańcy w Elblągu, czy obecnie robią w Warszawie.
  Czas odstawić w końcu „KLIKĘ” na boczny tor – Patrz definicję Kliki w Google.
  Wszędzie robi się źle, szkoda, że mieszkańcy Łęcznej tego nie dostrzegają.

 3. eliia pisze:

  Ręka rękę myje. Nic dobrego z tego nie będzie

 4. azazel pisze:

  tie bernardo, a czy ty czasem kosiarski nie masz na nazwisko he!?

 5. Bernardo pisze:

  Cieszę się, że Pan Burmistrz wybiera ludzi zaufanych i sprawdzonych. Pan Burmistrz ma teraz człowieka, który najlepiej wykona wszystkie powierzone mu zadania. W naszym mieście naprawdę robi się ciekawie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes