Piątkowe kazanie oburzyło radnego Kuczyńskiego! „Wyszedł trzaskając drzwiami” [Video]

Kolejny raz tworzona przez miejskiego specjalistę ds. propagandy alternatywna rzeczywistość nie wytrzymała zderzenia ze światem realnym. Pomyślałem, że należy Wam się małe wyjaśnienie w sprawie przebiegu mszy podczas Święta Niepodległości (LINK).
„Informacji płynących z kościoła nie wytrzymało wiele osób, które w trakcie kazania opuściło kościół.” – pisał „anonimowo” na nieoficjalnej stronie urzędu miejskiego.
Mieszkańcy obecni na mszy nie mają wątpliwości, podczas kazania oprócz dwóch młodych osób, które zasłabły z kościoła wyszła tylko jedna osoba i był to właśnie wspomniany radny powiatowy Grzegorz Kuczyński.

„Osobiście widziałam jak w trakcie kazania, w czasie kiedy ksiądz głoszący kazanie pochwalał wybór polaków w czasie ostatnich wyborów (czyt.PIS) z kościoła wyszedł trzaskając drzwiami Pan Kuczyński”
– napisała czytelniczka wąsatego bloga.
Tę informację potwierdził także obecny podczas obchodów radny Adam Susz.
I tak oto wyjaśniła się zatem sprawa tajemniczej „Agnieszki”, która miała się żalić Kuczyńskiemu na treść kazania.

Parafia św. Barbary opublikowała przebieg całego kazania. Także teraz, mogą usłyszeć je wszyscy, podobnie jak odgłos trzaskających drzwi w 20 minucie nagrania.

Na końcu wyraźnie słychać oklaski, o których urzędnik nie napisał, bo być może ich nie słyszał, stojąc za drzwiami.
Sam zainteresowany nie skorzystał z prawa do skomentowania tej sprawy. Może to i lepiej. Czasem wypada już tylko milczeć.

Tak oto kończy się krótka historia, która oburzyła urzędniko-radnego. Pozostaje więc zacytować pryncypała wyżej wymienionego: „Kłamstwo i manipulacja!” 🙂

Chciałbym przypomnieć, że Grzegorz Kuczyński ma spore doświadczenie w pisaniu „anonimowych” wypowiedzi. Oprócz artykułów na wspomnianym portalu, w wycieraczkowym periodyku posługuje się kilkoma pseudonimami (np. BB, BD, GK, WB), są jeszcze sławne multikonta na forum (ale te doskonale ujawniają sami forumowicze). Warto o tym pamiętać.

PS. Gdyby ktoś nie doczytał pierwszego wpisu, jestem przeciwnikiem mieszania polityki i religii.
PS2. Swoją drogą przypomniała mi się historia wyjścia z Kościoła, Pani widocznej na poniższym zdjęciu.


Pamiętacie? Poznajecie? 🙂

PS3. Kuczyński przemówił. Może nie dla wąsatego bloga ale dla Wspólnoty Łęczyńskiej. Powiedział: „nie opuściłem kościoła, wyszedłem na chwilę”. No geniusz logiki! Zobaczcie sami 🙂

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Piątkowe kazanie oburzyło radnego Kuczyńskiego! „Wyszedł trzaskając drzwiami” [Video]

 1. Chciałbym wejsc na strone cos sie dowiedziec o naszym miescie…
  Pan Kuczynski byc moze i zasluzyl sobie niezbyt dziennikarsko profesjonalnym zachowaniem na negatywne opinie (podzielam o nim opinie) ale… Zachowujecie sie tak samo a nawet na ten moment slabiej od leczna24 :/ Czytam i nie wierze tekst na stronie brzmi jak na jakims forum ! Przepraszam to nie jest dobry tekst to jest slabe tak samo jak to, ze czepiacie sie ze wyszedl sobie z kosciola….Czytam i nie wierze czy to byl protest czy sie zle poczul czy w ogole cos innego Nic nikomu do tego.
  I moja rada wescie sie ludzie za siebie przejzyjcie na oczy i nie dajcie manipulowac darmozjadom z kosciola tego czy innego.
  Podniesiesz kamien a mnie tam znajdziesz.

 2. na leczna24 to musza byc nerwy zablokowali go za tekst:: „””kto wie kto i po co chodzi do kościoła i pisze potem sprawozdania i obserwuje obecnych i ich reakcje, nie zgadzac sie z nimi ok , ale wcześniej lizac …….. za poparcie ? kłótnia w ” rodzinie ” ? ” cerbka ” witaj na forum 🙂 dużo jeszcze nowych tu?””””” koniec cytatu redaktórze z leczna24 powiem tak: buchchchchaaa pytam po co istnieje leczna24 ?

  1. Dzisiaj Kuczyński z akcie desperacji ogrzewa temat z października żeby się odwinac na artykuł Bartola. Żałosny człowiek ale co zrobić jak praca swoją i żony to trzeba tylek władcy lizać.

 3. Albo wyszedłem albo nie wyszedłem. Co za hipokryzja.
  Albo czarne albo białe.
  Jestem dobry lub zły.
  To jest radny powiatowy i pracownik Urzędu Łęczyńskiego ?
  Zaraz, zaraz człowiek który nie potrafi się zachować w kościele i uszanować uczuć i odczuć innych a później publicznie kłamie ?
  Brak słów.
  W normalnym kraju już dawno powinno się takiego człowieka odwołać z wszystkich funkcji publicznych, by przestał nas mieszkańców ośmieszać, ogłupiać, okłamywać i próbować ludzi podburzać przeciw wierze i kościołowi. Co do kazania politycznego, to może dobrze, że w końcu księża zaczynają mówić jak jest, co mamy czego nie mamy, co nam „Z PRYWATYZOWANO” . Bo niedługo tylko kościoły zostaną i zacznie się sprzedawać lub wynajmować tak jak to się robi na zachodzie „europy” . Jestem Mieszkańcem Łęcznej, Jestem Polakiem , Jestem Katolikiem . I na pewno wolę naszą „Małą Łęcznę” ze swojskim klimatem , młodzieżą w dresach i koszulkach z motywami patriotycznymi niż Demokratyczną Zachodnią Europę Pełną Ubogaconych Kulturowo Nowych Obywateli.

 4. Pewnie nie jedna osoba miała ochotę wyjść z kościoła podczas tego kazania tylko poprostu zagryzła zęby.kazanie jest polityczne i koniec kropka.a to jest kościół i to dla wszystkich wiernych nie nie tylko zwolenników Pisu.Oklaski no cóż…..myślę ze w zwykłą niedziele aż tak by nikogo nie poniosło.

  1. Myślę, że nikt z tu obecnych nie ma wątpliwości, że kazanie było polityczne. Ten wpis dotyczy jednak manipulacji, których dopuścił się propagandysta.

   1. Manipulacji, które wyszły na jaw. Pomyślmy jednak co by było, gdyby Bartol i cześć mieszkańców tego nie zdemaskowała? Wielu ludzi uwierzyłoby niedorzecznikowi, bo przecież jak dziennikarz to w domyślę mówi prawdę. Problem w tym, że on notorycznie kłamie dla własnych i jego szefa celów. Ciekawe czy napisze w pojezierzu o kazaniu na 11 listopada.

 5. Dziś z niedowierzaniem w łęczyńskiej gazecie ujrzałem zdjęcie naszego gospodarza i pomyślałem, to znowu On – czy jakaś urzędowa reklama?
  Pan Kosiarski za sprawą własnego rzecznika znalazł się na pierwszej stronie tygodnika „Wspólnota” – kup go to tylko parę groszy a dowiesz się więcej.
  Dostało się w opinii mieszkańców i panu burmistrzowi za przemówienie jakie wygłosił w dzień Niepodległości i jak zwykle po jego dziwnej „gadce” pozostał „niesmak”.
  W zamian na Ł24, by przykryć niewypał szefa szanowny pan rzecznik już jako anonimowa redakcja skrytykował zaproszonego księdza i głoszone przez niego kazanie.
  Nie pomagają mu nawet multikonta jakie na ł24 posiada, starając się wpisami robić sztuczną frekwencję do własnego forum.
  Nawet na Ł24 w temacie o 11 listopada internauci wypowiedzieli się jaki był faktyczny przebieg mszy i reakcje ludzi po kazaniu.
  Dziś pan K jest powiatowym radnym i szefem powiatowej komisji bezpieczeństwa, jak to dobrze, ze o całe 70 lat później. bo byłby problem.
  Mam wrażenie obserwując fora internetowe i lokalne gazety, że w rocznicę niepodległości pan „K” zrobił dym i wlazł we własne Gówno. Nakłamał, a prawda wyszła na jaw.

 6. Kto kłamstwem wojuje temu prawda bokiem wyjdzie Kuczyński. Teraz wojenka z kościołem a przed wyborami na kolana i prośba o głosy.

 7. Być może jak wyszedł z kościoła w peruczkę się ustroił, robiąc się na p.Agnieszką?
  A to …. ten niedorzecznik.
  Nie podobało się kazanie, było pójść na Spacerową, pospacerować, zliczyć miejsca parkingowe i było by co w biuletynie gminnym napisać.
  Ale radny, jak spojrzy ludziom w oczy?

  Ps.
  Bartolu – wiesz co? -nie znam tej baby z foto.

 8. No i znowu kłamstwo zostało obnażone. I po co było kłamać Kuczyński? Myślałeś, że nie będzie nagrania z kościoła a tu proszę. Dziennikarz hehe dobre.

 9. Od samego początku nie miałam wątpliwości, że tak właśnie było. Nie czytam leczna24.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.