[PILNE!] Duże ognisko koronawirusa w ZOL w Puchaczowie

Od kilkudziesięciu minut mieszkańcy Łęcznej słyszą sygnały karetek jeżdżądych w stronę kopalni.
Jak udało mi się dowiedzieć, w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Puchaczowie zostało wykryte duże ognisko koronawirusa SARS-COV-2.
Obecnie na miejscu pracują zespoły ratownictwa w specjalnych kombinezonach.

Pacjenci ZOL są teraz transportowani do oddziałów zakażnych.

Ustaliłem, że 62-letni mężczyzna, który dzisiaj zmarł w łęczyńskim szpitalu, trafił do tam właśnie z ZOL-u w Puchaczowie.

Więcej informacji wkrótce.

Udostępnij ten wpis!

26 przemyślenia na temat „[PILNE!] Duże ognisko koronawirusa w ZOL w Puchaczowie

 1. Witam, nie jestem koronasceptykiem, wiem że wirus jest i w pewnych sytuacjach może być śmiertelnie groźny…
  Zol jest placówką opiekuńczo- leczniczą, posiadajaca infrastrukturę zbliżona do oddziału szpitalnego, posiada wyspecjalizowany personel pielęgniarski i stały kontakt z lekarzem.
  Jest oddalony od szpitala o 7 minut drogi i na swój sposób odizolowany.
  Czy konieczne było.przenoszenie wszystkich do szpitala ?

 2. Ognisko zostało wykryte kilka dni temu tylko nikt nikogo nie informował. Większość pracowników też chora.

 3. Prawda jest taka, że rozprzestrzenianie wirusa jest spowodowane przez ludzi, którzy nie noszą maseczek przy bliskim kontakcie z innymi – wesela to idealny przykład. A co jest w naszym mieście? Kto nosi maseczki? Czuje się dziwnie jak idę i tylko ja mam maseczkę, co na to nasza bojowa straż miejsko wiejska? Do roboty i na osiedla a nie jak domniemam kawka i herbatka, gdzie skutery, rowery? Do niedowiarków i pseudonaukowców, którzy są świetni w liczeniu % – zobaczycie wirusa to uwierzycie? Ku*** obudźcie się ze snu.

  1. Bardzo dziekuje za ten komentarz. Choć jak znam życie to covidosceptycy obudza się dopiero wtedy, gdy oni sami lub ktoś z ich rodziny będzie przechodził covid z pełnymi objawami.

    1. Popieram. Człowiek, który postępuje zgodnie z zaleceniami służb czuje się jak idiota. Łęczna to nie miasto – to stan umysłu.

   1. Na szczęście są nieliczni ludzie, którzy stosują się do przepisów prawa, a inny ma to gdzieś daleko (czytaj we d*****) i idzie taki SAMOLUB, faja w zębach aż skwierczy, idzie idzie przez osiedle (o wampirowie mowię) z tresowanym pimpkiem, bucha tym dymem jak lokomotywa od Juliana – aż do klatki albo aż do mieszkania, to jest tylko jeden przykład (śmierdzący). Mam dość i zaczynam puszczać jednoznaczne wiązanki słów w ich stronę.

 4. Matko,ty powinieneś mieć nick Głupek, a nie Grelik. Nie byłeś w Zol-u, nie widziałam w jakim stanie są tam ludzie to nie pierniczki głupot ignorancie. Pójdź do hospicjum jako wolontariusz. Gówna widziałeś i gówno wiesz fanatyku teorii spiskowych. Siedzisz na dupsku z browarem po pracy i swoje mądrości wyłuszczasz. Po drugie sygnały są włączane, gdy jest duże natężenie ruchu przy przewozeniu pacjentów pilnych, chyba że karetka jedzie do wypadku.

 5. Rzygać mi się chce.Tacy pewni jesteście, że to od górników się zaczęło? Najlepiej wybijcie ich wszystkich bo wszystko co złe to zawsze jest wina górników.

 6. Czy w końcu kopalnia przyzna się. Od kiedy chorowali? Czy kasa jest aż tak ważna? Dlaczego nie ugaszono zachorowań w zarodku? Każdy wie, nikt nic nie mówi, że to z kopalni wyszło. Dlaczego teraz niewinni, schorowani ludzie muszą cierpieć. Całe miasto musi cierpieć. Kto dopuścił do takiego stanu?

  1. Walnij sie w głowę. Obarczasz wina bogdanke? Pomysl człowieku zanim cos napiszesz gówno wiesz a masz do powiedzenia za dużo

  2. Puknij sie w leb człowieku co ty zganiasz wszystko na koplanie ze to wyszlo od nich,zastanow sie co piszesz!!!

   1. Każdy z nas może tym gównem się zarazić to jest wirus i nie ma co obwiniać wszystkich wkoło. Trzeba spiąć tyłki,zastosować się do DDM i może jakoś to przetrwamy.

 7. karetki jezdza od 19 caly czas na swiatlach i na sygnale nawet teraz jeszcze. Mieszkam blisko bardzo ulicy ktora przejeżdżają juz nie zlicze ile razy jechały i dalej jeżdżą.

 8. Właśnie stoję obserwuję tą całą akcję ratownicy bez kombinezonów tylko dwóch widziałem w kombinezonach reszta tylko w maseczkach.

 9. Rozumiem że zagrożenie życia było, bo jechały na sygnale? Jesteście śmieszni że w ten sposób próbujecie wzbudzić uwagę na covida i jego skutki czyli katar, kaszel. Jeszcze nikt do dzisiaj bez objawów choroby nie jechał na sygnale. BRAWO trzeba przestraszyć łęczna bo ludzie mają w poważaniu wasze ściemy. Pytanie jest jedno czy górnicy mają coś jeszcze między nogami i potrafią wzbudzić ludzi z tej fatamorgana i powiedzieć stop? Pewnie nie bo prawdziwych górników już nie ma.

  1. niech mi ktoś wytłumaczy skąd się biorą tacy debile jak grelik. Najpierw maseczki nie chce nosić, bo mówi że wirus to ściema, a jak ten zaczyna pukać do drzwi to wielce przestraszony. Ocknij sie wirus istnieje i jest bardzo groźny.

  2. Właśnie sygnały są włączane na terenie Łęcznej. Nie słuchać z. Daleka jadącej karetki tylko jest cisza i nagle sygnał.

   1. To dość logiczne. Po co sygnał na trasie w polu. W mieście są przejścia dla pieszych i piesi którzy zawsze uważają że mają pierwszeństwo nawet przed karetką

  3. Jakbyś widział w jakich ci ludzie męczarniach umierają pisał byś inaczej. Ja widziałam uwierz mi to nie tylko katar i kaszel

  4. To pomóż Pan ratownikom skoro to tylko katar i kaszel. Przecież się nie boisz, skoro uważasz, że to ściema. Taki bohater, kkomentarzowy w necie!!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.