Pilne! Wypadek na DK82, Łęczna – Lublin. Trzy osoby ranne!

Jak informuje Czytelnik wąsatego bloga, około godziny 13:00 w ciągu drogi krajowej nr 82 w miejscowości Turka, na wysokości skrętu do Leonowa, doszło do wypadku samochodowego. Zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i hyundai. Występują bardzo duże utrudniania w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca hyundaiem kobieta jechała od strony Lublina. Podczas manewru skrętu w lewo, w kierunku Sobianowic, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, nadjeżdżającej z naprzeciwka skodzie i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. Obie kierujące oraz dziecko podróżujące jednym z aut przetransportowano do szpitala. Przez kilka godzin po wypadku droga była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Pilne! Wypadek na DK82, Łęczna – Lublin. Trzy osoby ranne!"

  1. Marek pisze:

    Warunki na drogach są bardzo zmienne. W związku z tym ryzyko wypadków wyraźnie wzrasta. Więcej uwagi i ostrożności. Noga z gazu!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes