Posesja urzędu miejskiego na Chełmskiej zarasta krzakami [Zdjęcia]

Wielu z Was z pewnością mija to miejsce codziennie. To stary, zapuszczony dom przy ulicy Chełmskiej, który jak się okazuje jest własnością gminy.
Od kilku lat stan tej posesji odzwierciedla zaangażowanie urzędników w pracę na rzecz poprawy życia mieszkańców naszego miasta.

Ktoś mógłby zapytać, gdzie podziali się strażnicy miejscy?. W wakacje powinni mieć przecież więcej czasu, ponieważ odpada im jeden z „poważniejszych” obowiązków w postaci pogadanek w szkołach i przedszkolach. Może zwyczajnie boją się ukarać swojego chlebodawcę, który jak wiemy uratował te „bardzo potrzebne” miastu etaty?

Dzięki uprzejmości czytelnika wąsatego bloga możecie zobaczyć o czym mowa.

Dlaczego musimy patrzeć na tak bardzo zaniedbaną posesję?
Czytelnik sugeruje, że działka mogła zostać celowo doprowadzona do takiego stanu. Być może ktoś liczy na odszkodowanie za np. zniszczenia spowodowane pożarem.

Szczerze przyznam, że ciężko mi uwierzyć w taki scenariusz. Jestem bowiem przekonany, że żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaci nawet złotówki odszkodowania patrząc na zdjęcia, na których widać, że zagrożenie pożarowe spowodował… sam właściciel (swoim nieróbstwem).

Jak myślicie, ile godzin zajmie urzędowym służbom doprowadzenie obejścia domu do przyzwoitego (w miarę możliwości) stanu?
CZAS START! 😉

Jeśli zauważyłeś zaniedbane miejsca w naszym mieście, wyślij informację na adres redakcja@lle24.pl lub MMSem lub SMSem pod numer 663 992 981. Nie pozwól urzędnikom nudzić się w czasie wakacji! 😉

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Posesja urzędu miejskiego na Chełmskiej zarasta krzakami [Zdjęcia]

 1. Urząd Miasta i Rada Gminy biorą kredyt 1 300 tyś , bo im się nie dopina budżet , czy coś pod paskiem . A to by chętnie ktoś kupił , ale musi pochodzić koło tego . A koło mostu na śwince widzicie tą ruinę ?

 2. Raz do roku sprzeda się działeczkę pod super market, tak to można rządzić.

 3. To ja proponuje zamówić kilka takich tablic z napisem: TĄ NIERUCHOMOŚCIĄ ZARZĄDZA URZĄD MIEJSKI W ŁĘCZNEJ i umieścić w podobnych miejscach do tego. Pewnie każdy znajdzie kilka odpowiednich lokalizacji.

 4. aż szkoda że ten dom przeszedł na „państwo”. Kiedy żył jeszcze właściciel zastanawiałem się co z tym dalej będzie. Ehh. Piękna działka a poza tym ma jeszcze sporo pola.

 5. Może być jeszcze inna opcja:
  Niszczejąca posesja z dnia na dzień traci na wartości, w pewnym momencie znajdzie się bardzo zaufany „znajomy” kupiec i nabędzie ją za bezcen.
  Może by powiesić na płocie transparent coś w stylu jak robią to kibice Górnika Łęczna gdy zapraszają wszystkich na mecz tylko w tym przypadku z napisem, że tym budynkiem zarządza Urząd Miasta Łęczna.
  Jak już wiadomo w piątek odwiedzi nasze strony i KWK Bogdankę przyszła Premier Pani Beata Szydło, może przejeżdżając zerknie na tą urzędniczą reklamę miasta.
  Ps.
  Bartolu, puść ten opis i zdjęcia na ogólnopolskie forum i zamieść na „Wiocha PL” – powinno wystarczyć.

 6. Często mijam tą posesję. Aż się serce kraje jak widzę „to” niemal w centrum miasta i to przy głównej ulicy. A tak można by to super zagospodarować i to w takiej lokalizacji. Ktoś z kapitaałem mógłby chociaż otworzyć w tym miejscu przykładowo przystań dla podrużójących tirami, które często zjeżdżają z trasy i tuż przy posesji parkują by odpocząć. No chyba że akurat sprawa jest innego rodzaju i ma drugie oblicze. Zawsze istnieje możliwość że jest już to komuś obiecane i czeka dla kogoś. Ale tak czy inaczej jak to się mówi „jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze”… ale gdybać można i domysły snuć w nieskończoność… Pozdrawiam

  1. dokładnie tak !!!! jak sie ma pracowników z innych miast i powiatów !!! piekna Łęczna NASZA……..dupcy ja kazdy … dmucha i kase wybiera a jak jest kazdy widzi ….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.