Pralka do małej łazienki – polecane urządzenia marki Bosch

Znalezienie pralki do małej łazienki może być prawdziwym wyzwaniem! Wiele osób zdecyduje się na urządzenia ładowane od góry, jednak nie sprawdzą się one w każdej aranżacji wnętrza. Na szczęście w ofercie uznanych producentów, takich jak Bosch, znajdziesz kompaktowe modele pralek ładowanych od frontu. Łączą one wygodą, którą daje taki model pralki z niewielkimi rozmiarami. Zobacz, jakie sprzęty sprawdza się na ograniczonej przestrzeni!

Pralka ładowana od frontu czy pralka ładowana od góry?

Do niedawna oczywistym wyborem do niewielkiego pomieszczenia była pralka ładowana od góry. Takie urządzenie nie potrzebuje dużej przestrzeni z przodu, jest zwykle wąskie i nie przytłacza pomieszczenia swoimi gabarytami. Takie rozwiązanie ma swoje wady – wybór urządzeń ładowanych od góry jest mniejszy, zwykle oferują one mniej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Nie mówiąc już o tym, że na takiej pralce nic nie położysz ani nie zawiesisz nad nią półki i szafki.

W ostatnich latach mocno rozwinęła się oferta niewielkich pralek ładowanych od frontu. Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, do których przemawia wygoda tego typu sprzętów, ale nie mają odpowiedniej przestrzeni, by sięgnąć po najbardziej pojemne urządzenia.

Bosch to jedna z marek, która proponuje pralki dostosowane do mniejszych pomieszczeń. Firma stworzyła nawet specjalną linię produktów – Serie 4. To dopracowane, innowacyjne pod względem technologicznym sprzęty, które zajmują mniej miejsca niż pralki z innych linii.

Jak wybrać pralkę? Porównaj najlepsze modele

Gdy wiesz już, która seria produktów powinna odpowiadać twoim wymaganiom, pora przejść do porównania poszczególnych produktów. Przeczytaj uważnie specyfikację techniczną, by zdecydować, który sprzęt będzie najlepszym wyborem. Uwzględnij takie parametry, jak:

 • wymiary urządzenia;
 • wielkość wsadu;
 • klasa energetyczna;
 • maksymalna prędkość wirowania;
 • dostępne programy;
 • łatwe sterowanie;
 • zabezpieczenia;
 • dodatkowe funkcje;
 • design urządzenia.

Z jakim wydatkiem musisz się liczyć, szukając pralki do niewielkiej łazienki? Urządzenia Bosch Serie 4 to koszt ok. 2000 – 3000 zł.

Polecane pralki Bosch do niewielkiej łazienki – sprawdź, jakie!

Bosch to wiele pralek dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Do kompaktowych łazienek najlepiej sprawdzą się te z Serie 4. Zobacz najlepsze modele!

 • BOSCH WAN24207PL Serie 4 – elegancka pralka o maksymalnym wsadzie 7 kg. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę. Zwróć uwagę na wysoką klasę energetyczną urządzenia – B. Ciekawym rozwiązaniem jest AntiVibration Design, czyli taka budowa płyty bocznej urządzenia, by jak najlepiej redukowała ona głośność wirowania i wibracje. Spodoba ci się też program Super krótki 15’, który pozwoli wyprać 2 kg ubrań w zaledwie kwadrans! Zaprogramujesz też czas zakończenia prania.
 • BOSCH WAN2411FPL Serie 4 – propozycja o podobnych parametrach: wsad wynosi 7 kg, a maksymalna prędkość wirowania – 1200 obrotów na minutę. Redukcja hałasu i wibracji podczas wirowania to zasługa unikatowego AntiVibration Design. Możesz zaprogramować czas zakończenia prania, jeśli chcesz, by było gotowe na konkretną godzinę – na przykład wtedy, gdy wracasz do domu. Klasa energetyczna tego sprzętu to B.
 • BOSCH WAN2010FPL Serie 4 – maksymalny wsad to 7 kg, a prędkość wirowania – 1000 obrotów na minutę. Jak poprzednie modele, cechuje się wysoką klasą energetyczną – B. Znajdziesz tu omówione wcześniej rozwiązania, jak AntiVibration Design czy programowanie czasu zakończenia prania. Przycisk Start/Pauza zaś umożliwia dołożenie prania już po rozpoczęciu cyklu.

Sprawdź pralki Bosch ładowane od frontu w sklepie MediaMarkt i porównaj dostępne modele, by wybrać najlepsze rozwiązanie do twojej łazienki.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes