Progów zwalniających na ul. Bogdanowicza nie będzie! Kosiarski nie widzi potrzeby [Audio]

Kolejny raz łęczyńska władza „odpowiada” na potrzeby mieszkańców. Zgodnie z zapowiedzią w listopadowym wpisie(LINK) radni Lepszej Łęcznej zapytali burmistrza o możliwość zamontowania progów zwalniających na ul. Bogdanowicza.
Jak twierdzą mieszkańcy, chodzi o poprawę bezpieczeństwa. Co odpowiedział włodarz?
Dobrze myślicie, tak jak obiecał w 2014 roku, pozostał sobą 🙂 Posłuchajcie:

Wtórował mu sekretarz Małek, który twierdzi z kolei, że „nie widzi tam żadnego zagrożenia”.

A co się będą wysilać… Coś mi się wydaje, że prędzej na Polnej zobaczymy próg, niż na Bogdanowicza.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Progów zwalniających na ul. Bogdanowicza nie będzie! Kosiarski nie widzi potrzeby [Audio]

  1. Pan Małek mieszka przy ul Bogdanowicza, bo często go widuję, nie widzi potrzeby żeby zamontować progi? To jest śmieszne! Dlaczego? Ponieważ kiedy ja idę z dzieckiem do przedszkola to on jest w pracy i nie widzi co się tutaj dzieje . Młodzież przyjeżdża na 8 do szkoły, sceny dantejskie się tutaj dzieją. Ostatnio jechał jeden debil na oko 60 km na godzinę, ledwo się w zakręcie wyrobił tak mu się do szkoły spieszyło. W tym momencie dochodziłam do przejścia, żałowałam że nie jestem facetem bo jakbym go dopadła to w łeb by dostał i to porządnie! !!
    Co do naszego wspaniałego burmistrza to chyba się mu coś pomyliło- nie mieszka tutaj więc nie widzi co się dzieje! Gdyby obok domu jego córki był taki problem to bardzo szybko problem zostałby rozwiązany. Panie Kosiarski NIE MY JESTEŚMY DLA PANA TYLKO PAN DLA NAS! !!

  2. Zastanawiam się co to za godzina jest wstawiona na nagraniu . Jak mozna(chyba w okresie letnim 5 rano bo nawet mieszkańców nawet nie widać )

  3. To jest chyba żart jakiś. Dzisiaj o 14 jakiś debil znowu z piskiem ruszył i szybko jechał. Pasy na przejściu są nie widoczne w ogóle,a właściwie to co po nich zostało bo nic prawie nie widać. Ludzie jaki to problem progi zamontować. Bylem w Świdniku tam są montowane przy przejściach migające świetliki naklejania na pasy a u nas zacofanie.A przepraszam będziemy mieli piękny park jak się do ludwina jedzie,ale kto tam będzie dojeżdżał żeby pospacerować

  4. Trzeba pisać oficjalne pisma z PROŚBĄ o progi zwalniające do Urzędu i burmistrza ,wtedy na pewno zrobią.Bo oni lubią jak się ich prosi, wtedy są tacy ważni.

  5. Nie widzi zagrożenia. Ale jak się coś stanie to wtedy wszyscy się tym zainteresują pewnie.Ludzie zrozumcie ze nie pomogą patrole policji jak jeżdżą o godzinie 15.Co sprawdzają? Czy nauczyciele jadą spokojnie do domu !Gnoje jeżdżą na przerwie i w godzinach 11-13,ale ci w niebieskim samochodzie się nie domyślą przecież.Poza tym nie pomogą patrole na ludzką głupotę i nie będzie tam zawsze patrolu jak jakiś debil bedzie zap… o innej godzinie.Jeżeli jest problem z kosztem progów to mieszkańcy zrobią zbiórkę Panie Burmistrzu i kupimy te progi.Życie naszych dzieci jest najważniejsze i kto się pytam to zrozumie zanim dojdzie do tragedii !!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.