Prywatne rozmowy w łęczyńskim urzędzie? [Audio]

Czy można pomylić rozmowę w publicznej instytucji z towarzyskim spotkaniem przy wódce i grillu? Jak się okazuje, jest to całkiem możliwe.
W kwietniu tego roku w łęczyńskim ratuszu doszło do spotkania włodarza z prezesem LW Bogdanka Krzysztofem Szlagą. O czym rozmawiali? Podczas sesji rady miejskiej, próbowali to ustalić radni. Co odpowiedział Kosiarski? Posłuchajcie poniższego nagrania:

Wygląda więc na to, że z jawności, którą tak chwalił się Kosiarski, znów wyszły nici. Tak sobie myślę, że zasiedzenie na urzędowym stołku sprawiło, że wódz może mieć problem z rozgraniczeniem obszaru prywatnego i publicznego.
Przypominam zatem, że wszystko co dzieje się w urzędzie, jest jawne. W dobrym zwyczaju jest również sporządzanie notatek z ustaleniami ze spotkania, które po jego zakończeniu podpisują obie strony. Brak jakichkolwiek śladów oraz tajemnicze unikanie odpowiedzi, dają jedynie szerokie pole do spekulacji.

Przy okazji warto wrócić do opisywanej sytuacji z lutego i wspomnieć, że strażnicy miejscy wzorem włodarza, nie odnotowali w notatce służbowej żadnej informacji na temat wykonywanych czynności przy posesji na ul. Wojska Polskiego (LINK). Potwierdził to urząd miejski.

Jak sądzicie, co i dla kogo podczas rozmowy z prezesem Szlagą załatwiał Kosiarski?

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Prywatne rozmowy w łęczyńskim urzędzie? [Audio]

  1. Mógłby naczelny koniuszy konie na popas wypuścić trawę by zżarły i jeszcze by ziemie nawiozły

 1. Bartolu, czy doszło do ujawnienia umów cywilnoprawnych szpitala powiatowego?

  1. Będziemy się sądzić z panem doktorem. Czekam na termin rozprawy w WSA. W sumie to może bym jakiś wpis na ten temat popełnił, bo szpital nawet kancelarię do tego celu wynajął, a takich bzdur w urzędowej odpowiedzi na wniosek dawno nie widziałem 🙂

   1. No trzymam kciuki! …ale kancelaria?
    …w sprawie jawności wydawania publicznych pieniędzy? ? ?
    To faktycznie ciekawe, media znów donoszą o trudnej sytuacji finansowej starostwa w Łęcznej, może znów ich wesprą 😉
    Myślę że nasi mieszkańcy też powinni wiedzieć jakie są zarobki zarządu WP# i ile wydali na tą szykowną kampanię reklamową z czarnym kogutem i panem z dziwną miną, może jako inicjatywa WATCHDOG’u

 2. Dziwię się ,że prezes Szlaga chciał z nim w ogóle o czymś rozmawiać?
  Może mu się nasz dobrodziej poskarżył, że jest w Łęcznej taki blog co się zwie LLE w dodatku ma 24.pl a prowadzi go niejaki Bartol i tak po nim jedzie, że nasz pan dobrodziej wszystkim ostatnio się żali, że ceny wody nie może w górę dźwignąć, że ze śmieciami w PGKiM ostatnio wyszedł problem a może teraz coś z centralnym ogrzewaniem już z Panem prezesem dogadywali?
  Wkrótce nowy sezon i być może nowa cena?
  I co chcieliście od niego usłyszeć? -miał radnym do mikrofonu o żalach własnych opowiadać?
  Jak słyszycie w nagraniu nie chwalił się rozmową z P.prezesem w wypowiedziach dużo ściemnia – wygadany jest, tylko nie na temat.
  Ostatnio koń nie zawsze go słucha. 😉

 3. Czy Lepsza Łęczna może zapytać o wynagrodzenie Zarządu spółki komunalnej WP3?
  może być ciekawie 😉 ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.