Przetarg pocztowy w urzędzie miejskim

Łęczyński magistrat ogłosił wczoraj przetarg na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym (LINK). Zgodnie z zapisami specyfikacji istotnych warunków zamówienia, urząd szacuje wartość ew. kontraktu na ponad 200 000,00 euro (ponad 800 000,00 PLN). Projekt umowy informuje, że będzie to kontrakt dwu-letni obowiązujący w okresie od 1 stycznia 2014 r. do 31 grudnia 2015r.

Zastanawiam się czy przetarg ma jakiś związek z niedawnym wpisem pt. „Bardzo drogie listy urzędu miejskiego w Łęcznej” w którym wskazywałem tańsze możliwości wykonywania doręczeń z których korzystają z powodzeniem inne miasta. Czy łęczyński urząd ograniczy zlecenia dla urzędników doręczających listy? Okaże się już niebawem.

Tymczasem przypominam o akcji przesyłania swoich aplikacji do urzędu lub na blogową skrzynkę redakcja@lle24.pl. W grudniu osobiście dostarczę Wasze CV do urzędu miejskiego.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

9 komentarzy do artykułu "Przetarg pocztowy w urzędzie miejskim"

 1. abc pisze:

  Nie wiem kto wygrał ale mi urzednik list dostarczył

 2. Urząd Miejski w Łęcznej pisze:

  Przetarg na usługi pocztowe dla Urzędu Miejskiego w Łęcznej organizowany jest kolejny raz, czego autor wpisu chyba nie chciał zauważyć. Sugerowanie czytelnikom, że może mieć to związek z pana wpisem “Bardzo drogie listy urzędu miejskiego w Łęcznej” jest więc niepoważne i mające na celu wprowadzenie w błąd.
  Już w komentarzu do poprzedniej nierzetelnie przedstawione informacji z 9 października informowaliśmy, kto wygrał poprzedni przetarg na usługi pocztowe dla Urzędu Miejskiego w Łęcznej i za ile roznosi polecone listy ze zwrotnym poświadczeniem odbioru.

  • Bartol pisze:

   „Zapomnieliście” tylko zaznaczyć, że ta cena z przetargu 5,70 (za przesyłkę polecona za potwierdzeniem odbioru) , to cena którą zwykły Jan Kowalski otrzyma podchodząc do okienka. Proszę zobaczyć tutaj http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_przesylka_polecona.html Musieliście się bardzo „męczyć” podczas negocjacji, żeby osiągnąć taka cenę…

   nie warto ściemniać, oj nie warto 😉

   • ABC pisze:

    Zamiast negocjować cenę lepiej biadolić, że w budżecie pustka a inwestycje tylko przed wyborami. Może działa tu magia publicznych pieniędzy, a jak to mówi w reklamie Stanisław Tym – „państwowe czyli niczyje”.

    • Bartol pisze:

     Może liczyli że w przetargu w którym może wystartować tylko poczta polska uda się dostać dobrą ofertę. Piękny umysł urzędnika….

 3. Ferdynand K pisze:

  Panie Bartol!
  Jak Ty dostarczysz czyjeś CV to pewne, że takiego Kogoś od razu odrzucą z konkursu, bo pamiętają Ci to nagłośnienie sprawy.
  Pewnie Ty jesteś ” Spirytus movens” całej sprawy, że Urząd się zmobilizował do podjęcia normalnej decyzji, by w końcu „listonosza” wyłonić w normalnym konkursie.
  Ciekawe Kto zasiądzie w komisji przetargowej?

  • Bartol pisze:

   Mniejsza o to kto tam zasiądzie, w przetargu IMHO może starować jedynie Poczta Polska. Jeśli pisze bzdury, wyprowadźcie mnie proszę z błędu.

 4. ABC pisze:

  800 tys zł na za wysyłanie listów?!!!!!!! Może pomyliłeś się o jedno zero?

  • Bartol pisze:

   Mam nadzieję że się nie pomyliłem, zobacz proszę pod podanym linkiem jest SIWZ i jest tam informacja:

   „Tryb udzielenia zamówienia Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej powyżej
   200.000,00 euro prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 39 ustawy.”

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes