Puchaczów: Potrącenie rowerzysty. 16-latek w szpitalu.

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Puchaczów. 21-letni kierujący audi potrącił 16-letniego rowerzystę. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta został przewieziony do szpitala w Lublinie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 18:00 w miejscowości Puchaczów.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec gminy Rejowiec wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się rowerzyście i potrącił go. W wyniku zdarzenia 16-letni cyklista, mieszkaniec gminy Puchaczów został przewieziony do szpitala w Lublinie. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się, że byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i wzajemny szacunek na drodze.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes