Radna hipokrytka próbuje uciec przed utratą mandatu! Jak?

Dwa lata temu tropiła nieprawidłowości w PISie. Dziś sama jest na celowniku. Wojewoda lubelski otrzymał kilka wniosków o pozbawienie mandatu radnej Obel-Szurek (z komitetu Włodarskiego). Tymczasem sama zainteresowana próbuje uciec sprawiedliwości? Jak?

Jak pisałem w ubiegłym tygodniu, Radna Obel-Szurek, mimo iż była prokurentem w spółce SIM Wschód, w której gmina Łęczna posiada udziały w wysokości 3 milionów złotych, wystartowała w wyborach oraz przyjęła mandat radnego. O sprawie zaczęło robić się głośno, więc coś trzeba było zrobić.

Pamiętacie jeszcze historię trzech urzędników Włodarskiego, którzy organizowali, a potem wygrywali konkursy w urzędzie na setki tysięcy złotych (LINK)? Tu mamy podobny poziom szczęścia.

Otóż 10 czerwca w poniedziałek po godzinie 15tej opublikowano ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Operacyjnego w spółce SIM Wschód.
„Nasza” bohaterka składa swoje CV w piątek 14 czerwca, a w poniedziałek 17 czerwca wygrywa konkurs. Tak, wszystko trwało dokładnie tydzień. Niesamowite tempo. Nie wierzycie? Poniżej protokół:

Bez konkurencji? Nie prawda! Był jeszcze jeden kandydat, ale tak pechowo złożył aplikację, która… nie spełniała wymogów formalnych. Broń boże nie pomyślcie sobie, że to było złożenie kwitów „na zająca”. Oooo co to, to nie! Wszystko lege artis.

Jakby powiedział klasyk…

Tymczasem w spółce SIM Wschód rozpoczęła się właśnie kontrola poselska dotycząca m.in. wydatkowania publicznych pieniędzy, zatrudnienia i zakresu obowiązków pracowników.

Nie to nie koniec artykułów o nowych posadach ludzi z otoczenia Włodarskiego.

W związku z tym, że o tej sprawie nie napiszą wazeliniarze łęczyńskiej władzy, proszę o udostępnianie tego wpisu. W końcu wiedza = władza 🙂

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Radna hipokrytka próbuje uciec przed utratą mandatu! Jak?

 1. Taka była praworządna z banerami posła Sobonia walczyła, że wisiały na płotach różnych podmiotów zarządzanych przez starostwo.
  Dziś widać jak walczy. Gdzie jest niezależna gazeta Wspólnota, gdzie jest redaktor Kulig specjalista od tropienia łęczyńskich nieprawidłowości?
  Panie redaktorze banery pani Wcisło i Grabczuka też nieprawidłowo do dziś wiszą przy skręcie do Wamexu a jest zakaz wieszania na barierkach ulicznych należących do Urzędu Miejskiego.
  Kuczyńskiemu i Kulikowi też trzeba palca w oko wsadzić i pokazać nieprawidłowości.
  Może głupa palą i udają, że nie widzą?
  Kiedy artykuł o radnej, która nie powinna być radną i straci mandat u Włodarskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.