Radny: Informator już w skrzynkach – zdumiewająca reakcja urzędnika [Dokument]

Jeśli nie sprawdzaliście poczty (tradycyjnej) zróbcie to jak najprędzej. Do Waszych skrzynek trafił właśnie Informator Lepsza Łęczna. Co w nim znajdziecie? „Łęczyńska pajęczyna władzy” – czyli coś, czego jeszcze nie było.
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad wzajemnymi powiązaniami osób z otoczenia urzędu, teraz macie to jak na tacy! Ponadto, trochę o inwestycjach na osiedlu Samsonowicza, o problemach z odkomarzaniem miasta, o likwidacji straży miejskiej w Łęcznej i o tym jak manipuluje urząd miejski w sprawie rankingów. Oczywiście nie zabrakło tematów wyborczych. Sylwetka kandydata na burmistrza i informacje o komitecie Lepsza Łęczna.

[KLIKNIJ NA PONIŻSZY OBRAZEK – POBIERZ INFORMATOR]

Do tej pory wszystkie spotkania w mieszkańcami podczas dostarczania informatora do ich skrzynek były sympatyczne. Aż do dzisiejszego dnia. W trakcie wizyty na os. Samsonowicza przypadkowo spotkałem pracownika urzędu Miejskiego Grzegorza Kuczyńskiego (tak, to ponownie on ). Sytuacja wyglądała podobnie jak poprzednio (w czerwcu) ale tym razem urzędnik przekroczył granice. Zaczął on bowiem wykrzykiwać pod moim adresem groźby, a także znieważył mnie publicznie. Na całe szczęście całe zajście odbyło się w obecności świadków. W pewnym momencie pojawiła się obawa naruszenia nietykalności cielesnej. Jak możecie się domyślać, nie wyjaśnił on w czym rzecz. Jestem przekonany, że wyjaśni to już niebawem organom ścigania, które postanowiły zająć się tą sprawą.

Być może to zderzenie z prawdą było tym razem zbyt bolesne. Zastanawiam się do czego jeszcze zdolni są ludzie z otoczenia obecnego jeszcze burmistrza?

Cały wpis przeczytasz na:
<< Blogu radnego Mariusza Fijałkowskiego >>

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Radny: Informator już w skrzynkach – zdumiewająca reakcja urzędnika [Dokument]

 1. w poście „Co z tym Lidlem? Co z obiecaną drogą na Magnoliowej?” piszecie o „wycieraczkowej gazecie” a tymczasem Wasz informator, również zawsze znajduję na wycieraczce, nigdy w skrzynce 😉
  To tylko taka mała uwaga, ale trochę konsekwencji!!!

  1. Czy mógłbyś napisać, na jakiej ulicy znalazłeś informator na wycieraczce? (Myślę że nie masz wątpliwości o jakim wydawnictwie mowa we wpisie) 😉

 2. Każdy by chciał coś Panu doradzać, tylko nikt nie miał odwagi do tej pory powiedzieć obecnej władzy DOŚĆ tego wyzysku.
  Ataki na Pańską osobę dopiero się zaczną, bo obecnie rządzący tzw. skóry łatwo nie sprzedadzą.
  Zrobią z Pana leworęcznego nawet jak stukniesz Pan prawą ręką w stół.
  Sprawdzą nawet, czy był Pan chrzczony i czy imię Pańskie jest prawdziwe.
  Rób Pan swoje a mieszkańcy na pewno docenią kandydaturę Pana w wyborze na Burmistrza.

  Ps.
  A obecnemu Gospodarzowi mieszkańcy powinni powiedzieć SORRY – Nie Da Się już patrzeć na obecne Pańskie rządy. 🙁

 3. No i mamy dwie wersje wydarzeń:) Panowie skończcie tą bezsensowną wojnę. Panie Fijałkowski przecież to przez te Pana słabe nerwy ludzie są nie do końca do Pana przekonani. To Panu szkodzi. Przedstawienie Pana kandydatury nie zawiera Pana programu wyborczego tylko podsumowujący atak na dotychczasową władzę. Uważa Pan, że to stawia Pana w dobrym świetle? Nie potrzebnie Pan się powtarza, dzięki informatorowi i blogowi większość mieszkańców widzi błędy teraźniejszej władzy. Pewnie ma Pan „gdzieś” moje rady, ale uważam, że trafi Pan do ludzi tylko wtedy jak się Pan opanuje i przedstawi Pan swój program, który będzie zawierał „sprawy do zrobienia” a nie „niezrobione sprawy”.

  1. A czy „niezrobione sprawy” nie są „sprawami do zrobienia”? Pan Fijałkowski jako kandydat na burmistrza z tego co słyszę może spodziewać się dużego poparcia. Moje ma.

  2. Jeżeli szuka Pan mojego programu wyborczego to proszę zerknąć na pierwszą stronę Informatora. Dodatkowo już niedługo Lepsza Łęczna przedstawi program wyborczy. Będzie to prawdziwy konkret.

   Co do Pana Kuczyńskiego to zapewniam, że nie ma tu dwóch wersji wydarzeń. Pan Kuczyński znieważył mnie publicznie przy świadkach (po raz kolejny) i dlatego sprawą zajmuje się teraz Policja. Niestety to Pan Kuczyński nie wytrzymał nerwowo, czemu dał upust wczoraj w miejscu publicznym. Dlatego nie zamierzam się więcej wypowiadać na temat tej osoby.

   P.S. Dobra rada zawsze w cenie 😉

   Pozdrawiam.

   1. Oczernianiem kogoś nie zyska Pam poparcia. Mnie na przykład nie interesuje to z kim pan sie kłóci i o co. Oskarżanie burmistrza to też nie jest dobry pomysł. Od tego jest blog. Niech zajmie się Pan swoimi wyborcami i pozyskaniem ich, bo w końcu może być tak, że będzie Pan miał niewielkie poparcie.

    Zgadzam się tutaj z Panem onleczna.

 4. Nie ma ten człowiek – niby przez media okrzyknięty jako rzecznik magistratu w Łęcznej – argumentów na zmiany w naszym mieście, więc zmiany pewnie zechciał wymusić siłowo, jak za przeproszeniem „uliczny chuligan”
  Skąd u Pana taka agresja Panie Kuczyński – ciśnienie u was przy Placu Kościuszki tak teraz z końcem kadencji wzrosło?
  Czy może zachowanie pańskie spowodowane jest końcem pana przygody z miejscową polityką?
  A może już jesteś pan tak rozgoryczony, tym że Łęczna za rządów pańskiego szefa stała się miastem o którym się mówi „NIE DA SIĘ”
  Czy takie zachowanie przystoi Radnemu Powiatowemu?
  Niech służby wyjaśniają a ja już o panu dawno i rządzącym tym miastem mam swoje zdanie.

  Ps.
  Jakim trzeba być oddanym.
  A może Korea nie jest daleko?

 5. No to sobie Kuczyński teraz narobił przed wyborami. I bardzo dobrze. Skończy się kariera polityczna tego jegomościa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.