Radni wygospodarowali kolejne pieniądze na remont Kasztelańskiej i nie tylko!

Mimo, że Włodarski robi wszystko, żeby mieszkańcy nie zauważyli oszczędności po likwidacji straży miejskiej (byli strażnicy pracują już w ratuszu), radni wzięli sprawy w swoje ręce. Nie czekając na to, aż pieniądze zostaną przejedzone. Podczas jednej z ostatnich sesji, radny Piotr Kotuła wystąpił z wnioskiem o dofinansowanie kilku inwestycji ze środków po zlikwidowanej instytucji.

Radnych nie trzeba było namawiać do poparcia pomysłu radnego Piotra Kotuły. Osiemnastoma głosami ZA (LINK) rozdysponowano 200 tysięcy złotych na trzy, poniżej wymienione zadania:

– zwiększenie środków przeznaczonych na modernizację ulicy Kasztelańskiej (100 000 PLN)

– zwiększenie środków w funduszu sołeckim dla miejscowości Karolin (50 000 PLN)

– przekazanie środków na nowe zadanie o nazwie „bieżąca konserwacja drogi w miejscowości Ciechanki Krzesimowskie Działka nr 159” Zakup kruszywa z usługą walcowania (50 000 PLN)

Można? Można!

Można też jak Włodarski, wydawać grube pieniądze na propagandowe gazetki, a później pieprzyć, że tak naprawdę ich celem jest informowanie o szczepieniach lub promowanie rozliczania PITu w Łęcznej.

Wybór należy oczywiście do Was!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Radni wygospodarowali kolejne pieniądze na remont Kasztelańskiej i nie tylko!"

  1. ABC pisze:

    To ja mam pytanie. Dlaczego radni potrafią wygospodarować dodatkowe pieniądze na inwestycje a burmistrz tego nie robi? I nasuwa się drugie pytanie: co zrobiłby burmistrz z tymi pieniędzmi, gdy radni ich nie przesunęli na inwestycje? I od razu pytanie nr 3: Czy ten burmistrz to działa dla dobra mieszkańców?

  2. kalia pisze:

    I bardzo dobrze. Kasztelańską trzeba koniecznie zrobić i to porządnie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes