Ratusz ściemnia czy zmienia zdanie w sprawie nagród dla urzędników? [Dokument]

Po orzeczeniu SKO uchylającym decyzję burmistrza, w której odmówił on podania do publicznej wiadomości, informacji o wysokości nagród pieniężnych wypłaconych w ostatnich latach łęczyńskim urzędnikom, oczekiwałem kolejnej odmowy. Tak się jednak nie stało. Jak wynika z przesłanego do mnie pisma, ratusz postanowił ponownie zweryfikować możliwość udzielenia takiej informacji. Czy rzeczywiście chodzi o zmianę filozofii urzędu, któremu nie po drodze z jawnością, czy może kolejny raz mamy do czynienia z grą na czas?

Poniżej pełna treść przesłanego pisma:

Na decyzję urzędu przyjdzie nam poczekać do 16 listopada. Cóż, jak mawia klasyk, taki mamy klimat pracy w ratuszu 😉

PS. W wypadku kolejnej odmowy, sprawą decyzji zajmie się wojewódzki sąd administracyjny.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Ratusz ściemnia czy zmienia zdanie w sprawie nagród dla urzędników? [Dokument]

 1. Czy ja tam widzę „Łęczna, 15 październik 2015 r.” ? 15 październik ? Nie wierzę. Ja bym zasugerował powrót do szkoły temu kto się pod tym podpisał. Zapewne burmistrz będzie tłumaczył, że to tylko literówka.

  1. @ Dejot!
   Od kogo TY oczekujesz poprawnej pisowni?
   Teraz się każe straży miejskiej „Kobity” sprzedające jajka z pod Tesco przeganiać a kiedyś takie jajka potrafiły załatwić przepchnięcie z klasy do klasy i nawet tytuł przed nazwiskiem zdobyć.
   Dziś jest inaczej szkoły się przenosi lub likwiduje a za wybitne osiągnięcia w nauce uczniom „Zamoja” mówi, że nie ja, tylko kto inny powinien płacić.
   Widzisz Dejot jakie mamy czasy, pisma wysłanego z urzędu do Bartola już nie potrafią nawet bez błędnie napisać, ale za wybitne osiągnięcia w pracy swoim wybrańcom dobrze płacą.
   Miejmy cichą nadzieję, że od 25.października panie „pisaŻu” coś się w Polsce a może i Łęcznej zacznie powoli zmieniać. 😉

 2. Bartol pisze:
  18 października 2015 o 19:33

  Obiecuje, że następny top news będzie pozbawiony wąsatej facjaty 😉
  ………….. nadal czekam, pozdrawiam……..

  1. „top news” to jest okno, które wyjeżdża z prawej strony. Jeśli chodzi o wpis, to za kilka chwil będzie coś bez wąsa. 😉

 3. Jestem pewny, że jak ujawnią ten wykaz nagród zobaczymy tam kilka ciekawych nazwisk i kwot. Już teraz proponuje te nazwiska, które zostaną ujawnione zestawić z kampanią wyborczą – kto wspierał Kosiarskiego.

 4. To Kosiarski nie wie którzy z jego ludzi pełnią funkcje publiczne?
  Czego tak naprawdę się obawia, by mieszkańcy nie dowiedzieli się czegoś ciekawego o przepływie pieniędzy w urzędzie? 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.