Ratusz znowu szuka pracownika! Czy to ustawka? [Konkurs]

„Czy to kolejna urzędowa ustawka?” – pyta czytelnik wąsatego bloga podrzucając newsa o kolejnej rekrutacji w łęczyńskim urzędzie miejskim (LINK).
Jak wieść gminna niesie, ratusz ogłosił otwarty nabór kandydatów na stanowisko ds. obsługi kancelaryjnej w Referacie Organizacyjno-Administracyjnym

Obok standardowych wymagań jak polskie obywatelstwo, wyższe wykształcenie czy niekaralność mamy także:
– co najmniej roczne doświadczenie pracy w administracji (praca zawodowa, staż absolwencki),
– znajomość elektronicznego systemu obiegu dokumentów el-Dok,
– umiejętność obsługi platformy e-PUAP
czy znajomość struktur Urzędu Miejskiego w Łęcznej oraz gminnych jednostek organizacyjnych i pomocniczych. Czyli ogólnie rzecz biorąc kwestie, które średnio rozgarnięta osoba pojmie w ciągu dwóch tygodni ale jest to ważne już na starcie. Dlaczego? Zapytajcie w urzędzie… 🙂

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 6 września 2016 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łęcznej, Plac Kościuszki 5, 21-010 Łęczna, pok. nr 8 w zaklejonej kopercie z adresem do korespondencji i dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko ds. obsługi kancelaryjnej”.

Tradycyjnie jak to bywa w takich przypadkach będzie konkurs (lecz tym razem z nagrodami). Kto pierwszy w ciągu najbliższych pięciu dni poprawnie wytypuje imię i nazwisko zwycięzcy tej rekrutacji, otrzyma wąsatą koszulkę.
O taką!:

Powodzenia!

PS. Koniecznie kliknijcie niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem! 🙂

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Ratusz znowu szuka pracownika! Czy to ustawka? [Konkurs]

  1. Nie kompetentny a znajomy. A to różnica. Widać w ostatnim czasie że Kosiarski upycha swoich na stanowiskach. Czasu już mało a zobowiązania są. Ludzie czekają. Co nabór to znajomy, powiązany itp.

  2. Pewnie będzie to ktoś „kompetentny” ale w Łęcznej trzeba dmuchać na zimne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.