Skandal! Tak dorabiają pracownicy urzędu miejskiego w Łęcznej!

Wielu z Was zastanawia się pewnie, dlaczego ludzie tak chętnie pracują w urzędach za marne pieniądze. Otóż w Łęcznej, nawet do marnej pensji mozna sobie dorobić nawet ok. 30 000 PLN za jedną fuchę. Mieszkańcy mówią wprost: „Pod rządami Leszka Włodarskiego kwitnie nepotyzm i kolesiostwo”. O co chodzi?

Jak wynika z dokumentów publikowanych przez łęczyński ratusz, tylko w lipcu 2020 zostały podpisane umowy jedynie z DWOMA obecnymi pracownikami urzędu na kwotę ponad 50 000 PLN!

Pierwszym urzędnikiem jest Zbigniew Kochański, który pewnie po godzinach pracy w ratuszu prowadzi firmę. Za nazdór inwestorski nad budową budynku przy Rynku II otrzyma 27 000 PLN. TAK! Dwadzieścia siedem tysięcy złotych, a oprócz tego pensję i nagrodę.
Tradycyjnie dla niedowiarków link do umowy (LINK).

Drugim pracownikiem jest Andrzej Szymak (pracownik podległy Zbiegniewowi Kochańskiemu). Ten z kolei prowadzi firmę Conti-Tech z której pomocy często korzysta łęczyński ratusz. W ubiegłym miesiącu Leszek Włodarski podpisał umowę z p. Szymakiem na kwotę 24 000 PLN (dwadzieścia cztery tysiące złotych). Za co? Za nadzór inwestorski nad sławną w całym regionie (LINK) przebudową drogi w Ciechankach Krzesimowskich i Piotrówku.
Link do umowy znajduje się tutaj (LINK)

Gdybyście mieli wątpliwości, czy podani wyżej biznesmeni pracują w łęczynskim ratuszu, podrzucam screen z oficjalnej strony. Jak możecie zobaczyć ukrył się tam jeszcze jeden gminny specjalista od przetargów 🙂

Wyznaczam 1000 PLN skromnej nagrody dla pierwszej osoby, która odnajdzie na urzędowej stronie wzmiankę o konkursie w wyniku którego zostały wybrane oferty Pana Szymaka i Kochańskiego!

EDIT 20.08.2020: z uwagi na brak odpowiedzi. Odpowiem sam:
(LINK1)
(LINK2)

By żyło sie lepiej! Swoim!

Na koniec szybkie pytanie dla spostrzegawczych.
Czy otrzymaliście już informację o wysokości czynszów? Zgadza się! Woda i ścieki w Łęcznej znowu zdrożały ale ciiiii…. nikt nie może się o tym dowiedzieć!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

10 komentarzy do artykułu "Skandal! Tak dorabiają pracownicy urzędu miejskiego w Łęcznej!"

 1. skun pisze:

  i jak tam samopoczucie w firmie z pl Kościuszki ? jakieś dymisje ? rezygnacje ? nie ? w ministerstwie zdrowia potrafił podanie o dymisje złożyc, i też wszystko zgodne z prawem a u nas ? poleci głowa ale chyba burmistrza ? chyba za śmietnisko w Zofiówce a byznesmeny z pl Kościuszki dalej bedą ” zgodnie ” z prawem ” pracować „

 2. skun pisze:

  jak Nowak na Ukrainie 🙂 covidowe pewnie też przytulili, byznesmeny

 3. to ja pisze:

  Panie i Panowie …. ciiiicho sza , jak wybraliście PO kontynuację SLD a wcześniej PZPR czerowoną zarazę to teraz ciiichosza…..

 4. ana_o pisze:

  Swietny pomysł z tą nagrodą
  Skromna nagroda napewno bardzo się przyda aby przekazać ją na cel charytatywny
  https://www.siepomaga.pl/wiktor-kulig

  Poniżej linki

  https://umleczna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=442&p1=szczegoly&p2=1530023

  https://umleczna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=442&p1=szczegoly&p2=1525028

 5. aqq pisze:

  By żyło sie lepiej

 6. ABC pisze:

  Można? Można! Ale oficjalnie Leszek twierdzi, że na nic nie ma pieniędzy. Dla mieszkańców pewnie nie ma.

 7. Rafela pisze:

  Jak to będzie taki sam nadzór jak przy budowie przedłużenia ul.Wierzbowej,to brawo dla Urzędu.Wystające albo krzywo zalane studzienki.Trzeba bardzo uważać jadąc tą drogą.

 8. obserwator pisze:

  Można się ustawić? A ty człowieku zapierdalaj za 2500 brutto.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes