Skandal! Tak dorabiają pracownicy urzędu miejskiego w Łęcznej!

Wielu z Was zastanawia się pewnie, dlaczego ludzie tak chętnie pracują w urzędach za marne pieniądze. Otóż w Łęcznej, nawet do marnej pensji mozna sobie dorobić nawet ok. 30 000 PLN za jedną fuchę. Mieszkańcy mówią wprost: „Pod rządami Leszka Włodarskiego kwitnie nepotyzm i kolesiostwo”. O co chodzi?

Jak wynika z dokumentów publikowanych przez łęczyński ratusz, tylko w lipcu 2020 zostały podpisane umowy jedynie z DWOMA obecnymi pracownikami urzędu na kwotę ponad 50 000 PLN!

Pierwszym urzędnikiem jest Zbigniew Kochański, który pewnie po godzinach pracy w ratuszu prowadzi firmę. Za nazdór inwestorski nad budową budynku przy Rynku II otrzyma 27 000 PLN. TAK! Dwadzieścia siedem tysięcy złotych, a oprócz tego pensję i nagrodę.
Tradycyjnie dla niedowiarków link do umowy (LINK).

Drugim pracownikiem jest Andrzej Szymak (pracownik podległy Zbiegniewowi Kochańskiemu). Ten z kolei prowadzi firmę Conti-Tech z której pomocy często korzysta łęczyński ratusz. W ubiegłym miesiącu Leszek Włodarski podpisał umowę z p. Szymakiem na kwotę 24 000 PLN (dwadzieścia cztery tysiące złotych). Za co? Za nadzór inwestorski nad sławną w całym regionie (LINK) przebudową drogi w Ciechankach Krzesimowskich i Piotrówku.
Link do umowy znajduje się tutaj (LINK)

Gdybyście mieli wątpliwości, czy podani wyżej biznesmeni pracują w łęczynskim ratuszu, podrzucam screen z oficjalnej strony. Jak możecie zobaczyć ukrył się tam jeszcze jeden gminny specjalista od przetargów 🙂

Wyznaczam 1000 PLN skromnej nagrody dla pierwszej osoby, która odnajdzie na urzędowej stronie wzmiankę o konkursie w wyniku którego zostały wybrane oferty Pana Szymaka i Kochańskiego!

EDIT 20.08.2020: z uwagi na brak odpowiedzi. Odpowiem sam:
(LINK1)
(LINK2)

By żyło sie lepiej! Swoim!

Na koniec szybkie pytanie dla spostrzegawczych.
Czy otrzymaliście już informację o wysokości czynszów? Zgadza się! Woda i ścieki w Łęcznej znowu zdrożały ale ciiiii…. nikt nie może się o tym dowiedzieć!

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Skandal! Tak dorabiają pracownicy urzędu miejskiego w Łęcznej!

  1. i jak tam samopoczucie w firmie z pl Kościuszki ? jakieś dymisje ? rezygnacje ? nie ? w ministerstwie zdrowia potrafił podanie o dymisje złożyc, i też wszystko zgodne z prawem a u nas ? poleci głowa ale chyba burmistrza ? chyba za śmietnisko w Zofiówce a byznesmeny z pl Kościuszki dalej bedą ” zgodnie ” z prawem ” pracować „

    1. Będzie Pan zadowolony. Dzieje się, może nawet więcej, niż w temacie składowiska. Szczegóły niebawem.

  2. Panie i Panowie …. ciiiicho sza , jak wybraliście PO kontynuację SLD a wcześniej PZPR czerowoną zarazę to teraz ciiichosza…..

  3. Można? Można! Ale oficjalnie Leszek twierdzi, że na nic nie ma pieniędzy. Dla mieszkańców pewnie nie ma.

  4. Jak to będzie taki sam nadzór jak przy budowie przedłużenia ul.Wierzbowej,to brawo dla Urzędu.Wystające albo krzywo zalane studzienki.Trzeba bardzo uważać jadąc tą drogą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.