Mieszkańcy ulicy Jagiełki w Łęcznej: Burmistrz śmieje nam się w twarz! [Foto, Video]

Wyobraź sobie, że właśnie spadł deszcz. Nie jakiś szczególnie wielki, normalny, przeciętny. Nagle przestało padać i chciał(a)byś wyjść do sklepu, do lekarza z dzieckiem, gdziekolwiek. Ale co to? Po pierwszym kroku na zewnątrz, stoisz po łydki w wodzie.
No dobra, wcale nie musisz sobie tego wyobrażać. Tak wygląda codzienna rzeczywistość mieszkańców ulicy Jagiełki w Łęcznej!

Po jakichkolwiek opadach nie możemy wyjśc z domu. Głębokie kałuże tworzą się nie tylko przy wyjściu z bloku ale także przy komórkach lokatorskich. Tak nie da się funkcjonować – piszą mieszkańcy ul. Jagiełki w Łęcznej.
Problem z nieprawidłowym odwodnieniem był wielokrotnie zgłaszany do urzędu miesjkiego w Łęcznej. Niestety jak to bywa w naszym ratuszu, nikt się tym nie zajął.
Burmistrz nas olewa. Jesteśmy potrzebni tylko wtedy gdy trzeba oddac głos w wyborach. Później nikt nas nie zauważa. Nasze problemy nie istnieją – dodają.

Dzięki uprzejmości mieszkańców, możecie wyjśc na wirtualny spacer po deszczu na ul. Jagiełki. Zobaczcie to koniecznie:

Tymczasem włodarz buduje kładkę nad ulicą Krasnystawską za prawie DWA MILIONY ZŁOTYCH!. Łęczna nie ma dzisiaj większych potrzeb. „Turyści” z pewnością będą mogli z odpowiedniej wysokości podziwiać lęczyńską Wenecję przy ul. Jagiełki.
Włodarski jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

12 komentarzy do artykułu "Mieszkańcy ulicy Jagiełki w Łęcznej: Burmistrz śmieje nam się w twarz! [Foto, Video]"

 1. Lubelak pisze:

  Witam,znowu zalane ulice,brak nawet planów na budowę drogi na Tęczowej,nie wykoszona Łęczna to teraz mam pytanie z czym pan burmistrz Włodarski sobie radzi? Chyba z niczym a i jeszcze niech oddaję pieniądze za solary miała być rozprawa sądowa i cisza coś ratusz łęczyński niczym się nie chwali? Złodziei !! A i jeszcze mamy wakacje,a dzieci mogą przecież oglądać TV w domu nie ma pieniędzy w tym roku na atrakcje mini imprezy rajdy dla dzieci, bo to co jest przekazywane 999 tys na CK to za mało na co kolwiek,pan Misiewi… z CK może co najwyżej waciki kupić.
  Powiem jedno Łęczna nie ma Włodarza,a rada dalej głosuje za podwyżkami ludzie nie zapomną !!!

 2. skacz jak żaba pisze:

  Panie Burmistrzu widzę tu jakąś wodę. Chyba wie Pan co mam na myśli?

 3. bobry pisze:

  A Wiklinowa to co? Za te dwie banki to mógł Wiklinową zrobic. Los nas pokarał takim burmistrzem.

  • to ja pisze:

   człowieku przecież masz radną Mazurkiewiczową Halinę …….

   • bobry pisze:

    To tak jakbym nie miał radnej. Ona nic nie czai. Nie zdziwiłbym się jakby po tylu latach mieszkania nie wiedziała gdzie jest Wiklinowa.

 4. tomek pisze:

  proponuje zobaczyć co dzieje się w większych miastach po opadach deszczu…. jesteście śmieszni

  • Koksownik pisze:

   A pan to z jakiego większego miasta? A może nierób z urzedu?

   • kali pisze:

    A może to urzędnik z inwestycji???

    • tomek pisze:

     osoba co lubi miasto jakie go wychowało. Mieszkam w innym województwie od jakiegoś czasu i widzę co się dzieje o czym ludzie rozmawiają jakie maja pomysły. Łęczna o 20 przestaje żyć nic się nie dzieje cisza, spokój, Ciechocinek jest bardziej rozrywkowy niż Łęczna.

     Irytuje was że zalało ulice (woda zejdzie po kilku godzinach), jednocześnie akceptujecie brak rozwoju miasta, inwestycji w kulturę, pomysłów na spędzenie czasu.

     napinajcie się dalej….

     • aqq pisze:

      Jedyne miasto w Polsce gdzie instytucje kultury czynne są od poniedziałku do piątku !!!

 5. kalia pisze:

  Słyszałam już parę razy od innych osób, że jest to wyjątkowo niekompetentny urzędnik. Nie jest mu wstyd, bo te modele już tak mają. Macie to co wybraliście czyli dziadostwo.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes