Mieszkańcy ulicy Jagiełki w Łęcznej: Burmistrz śmieje nam się w twarz! [Foto, Video]

Wyobraź sobie, że właśnie spadł deszcz. Nie jakiś szczególnie wielki, normalny, przeciętny. Nagle przestało padać i chciał(a)byś wyjść do sklepu, do lekarza z dzieckiem, gdziekolwiek. Ale co to? Po pierwszym kroku na zewnątrz, stoisz po łydki w wodzie.
No dobra, wcale nie musisz sobie tego wyobrażać. Tak wygląda codzienna rzeczywistość mieszkańców ulicy Jagiełki w Łęcznej!

Po jakichkolwiek opadach nie możemy wyjśc z domu. Głębokie kałuże tworzą się nie tylko przy wyjściu z bloku ale także przy komórkach lokatorskich. Tak nie da się funkcjonować – piszą mieszkańcy ul. Jagiełki w Łęcznej.
Problem z nieprawidłowym odwodnieniem był wielokrotnie zgłaszany do urzędu miesjkiego w Łęcznej. Niestety jak to bywa w naszym ratuszu, nikt się tym nie zajął.
Burmistrz nas olewa. Jesteśmy potrzebni tylko wtedy gdy trzeba oddac głos w wyborach. Później nikt nas nie zauważa. Nasze problemy nie istnieją – dodają.

Dzięki uprzejmości mieszkańców, możecie wyjśc na wirtualny spacer po deszczu na ul. Jagiełki. Zobaczcie to koniecznie:

Tymczasem włodarz buduje kładkę nad ulicą Krasnystawską za prawie DWA MILIONY ZŁOTYCH!. Łęczna nie ma dzisiaj większych potrzeb. „Turyści” z pewnością będą mogli z odpowiedniej wysokości podziwiać lęczyńską Wenecję przy ul. Jagiełki.
Włodarski jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Mieszkańcy ulicy Jagiełki w Łęcznej: Burmistrz śmieje nam się w twarz! [Foto, Video]

 1. Witam,znowu zalane ulice,brak nawet planów na budowę drogi na Tęczowej,nie wykoszona Łęczna to teraz mam pytanie z czym pan burmistrz Włodarski sobie radzi? Chyba z niczym a i jeszcze niech oddaję pieniądze za solary miała być rozprawa sądowa i cisza coś ratusz łęczyński niczym się nie chwali? Złodziei !! A i jeszcze mamy wakacje,a dzieci mogą przecież oglądać TV w domu nie ma pieniędzy w tym roku na atrakcje mini imprezy rajdy dla dzieci, bo to co jest przekazywane 999 tys na CK to za mało na co kolwiek,pan Misiewi… z CK może co najwyżej waciki kupić.
  Powiem jedno Łęczna nie ma Włodarza,a rada dalej głosuje za podwyżkami ludzie nie zapomną !!!

 2. Panie Burmistrzu widzę tu jakąś wodę. Chyba wie Pan co mam na myśli?

 3. A Wiklinowa to co? Za te dwie banki to mógł Wiklinową zrobic. Los nas pokarał takim burmistrzem.

   1. To tak jakbym nie miał radnej. Ona nic nie czai. Nie zdziwiłbym się jakby po tylu latach mieszkania nie wiedziała gdzie jest Wiklinowa.

 4. proponuje zobaczyć co dzieje się w większych miastach po opadach deszczu…. jesteście śmieszni

    1. osoba co lubi miasto jakie go wychowało. Mieszkam w innym województwie od jakiegoś czasu i widzę co się dzieje o czym ludzie rozmawiają jakie maja pomysły. Łęczna o 20 przestaje żyć nic się nie dzieje cisza, spokój, Ciechocinek jest bardziej rozrywkowy niż Łęczna.

     Irytuje was że zalało ulice (woda zejdzie po kilku godzinach), jednocześnie akceptujecie brak rozwoju miasta, inwestycji w kulturę, pomysłów na spędzenie czasu.

     napinajcie się dalej….

     1. Jedyne miasto w Polsce gdzie instytucje kultury czynne są od poniedziałku do piątku !!!

 5. Słyszałam już parę razy od innych osób, że jest to wyjątkowo niekompetentny urzędnik. Nie jest mu wstyd, bo te modele już tak mają. Macie to co wybraliście czyli dziadostwo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.