Śmieciowy przetarg rozstrzygnięty. Wygrać mógł tylko jeden!

Przez najbliższe 3 lata śmieci w naszym mieście będzie odbierał łęczyński PGKiM. Nie mogło być inaczej. Do przetargu wpłynęła tylko jedna oferta!
Czy to oznacza dalsze dojenie mieszkańców? Nie mam najmniejszych wątpliwości, że tak. Pojawiły się już bowiem pierwsze głosy, mówiące o konieczności podniesienia opłat ze względu na słabą segregację. Przez ostatni rok o możliwości podwyżek nie słyszeliśmy zapewne przez rok wyborczy. Teraz spokojnie może wrócić „stare”.

Warto dodać, że przez najbliższe 3 lata za usługi komunalnej zapłacimy niecałe 6 000 000 PLN! (słownie: sześć milionów złotych) (LINK). Poprzedni przetarg w 2013 roku wygrało również PGKiM z ofertą na poziomie 3 200 000 PLN.
By żyło się lepiej… swoim 😉

Przy tej okazji przypominam historię z Cycowa, gdzie w ubiegłym roku, łęczyńską komunalną zastąpiła firma z Włodawy, która… obniżyła opłaty(LINK).

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Śmieciowy przetarg rozstrzygnięty. Wygrać mógł tylko jeden!

  1. To zgroza co się w tej Łęcznej wyprawia samowolka kto chce to robi podwyżki śmieci i woda to najdroższe w Łęcznej,czy ludzie tego nie widzą.Jak będą droższe śmieć to niech Spółdzielnie Mieszkaniowe płacą bo nie zrobili śmietników i wrzuca kto chce i jak chce.A Kosiarski ma oczy i usta zamknięte.

    1. Wręcz przeciwnie. Myślę ze Kosiarski ma oczy szeroko otwarte lecz widzi tylko to, co jest dla niego wygodne. IMHO liczy też bardzo dobrze. Szkoda tylko, że wyłącznie swoje pieniądze…

  2. Doją w tej dziurze jaką jest Łęczna, że głowa mała. Na każdym kroku. Powariowali. HAHHAHAHAHHAHAH. Jeszcze trochę i zostaną tu same emeryty. Good Luck. Ostatni Dzwonek.

  3. Może wyborcy Kosiarskiego przejrzą na oczy przez te kilka najbliższych lat. Czasem można się pomylić ale najgorsze to trwać w tym błędzie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.