Śmiertelny wypadek na DK82. Droga Łęczna-Lublin jest zablokowana.

Jak podają czytelnicy wąsatego bloga, około godziny 7:30 w miejscowości Łuszczów Pierwszy, w ciągu drigi krajowej numer 82, doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęła jedna osoba. Na chwilę obecną droga jest zablokowana w obu kierunkach.

W zdarzeniu wzięły udział dwa pojazdy, ciężarowy oraz osobowa Toyota. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca toyotą kobieta, poruszała się w kierunku Lublina. Z nieustalonych dotąd przyczyn, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie doprowadziła do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką.

W zdarzeniu zginęła 49-letnia mieszkanka powiatu włodawskiego, która kierowała osobową Toyotą. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Taka sytuacja może potrwać nawet do godziny 10:30. Samochody osobowe kierowane są objazdem drogą gminną. Ciężarówki zaś obwodnicą i drogą krajową nr 19.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Śmiertelny wypadek na DK82. Droga Łęczna-Lublin jest zablokowana."

  1. yes pisze:

    Mazda, a nie Toyota.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes