Włodarski zaciąga kolejny miejski kredyt. Tym razem na prawie 5 000 000 PLN!

O tym nie przeczytacie w łęczyńskich pseudomediach.
Podczas gdy burmistrz Łęcznej na „fejsiku” chwali się budową nikomu niepotrzebnej kładki za dwie bańki i wybiegiem dla psów za 60 000 PLN, po cichu, bez rozgłosu, podpisuje zarządzenie w sprawie zaciągnięcia kolejnego, miejskiego kredytu.

Nie przewidzieliście się. Skaczący Leszek najwidoczniej odczuwa braki w kasie. Jedynym pomysłem na załatanie powiększającej się dziury zdaje się być kolejny już kredyt. Tym razem na prawie 5 milionów złotych (Szczegóły TUTAJ).
Przypomnę tylko, że chwilę przed wyborami w 2018 roku (w czasie gdy Włodarski był wiceburmistrzem) miasto zaciągnęło kredyt na ponad 8 milionów złotych, który będziemy go spłacali 2026 roku.

Trzymajcie się za kieszenie i portfele. Kolejne podwyżki w Łęcznej pojawią się szybciej, niz myslicie.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

11 komentarzy do artykułu "Włodarski zaciąga kolejny miejski kredyt. Tym razem na prawie 5 000 000 PLN!"

 1. Aqq pisze:

  Wyborcy pajaca powinni odpowiadac za współsprawstwo

 2. Nikt pisze:

  Referendum trzeba, referendum. Jak długo mieszkańcy będą tolerować nieudolność?

 3. lubelak pisze:

  Mam pytanie na co inwestuje burmistrz Włodarski w Łęcznej?
  przecież nic w Łęcznej się nie dzieje i nic się nie działo przez 2 lata!! CBA tylko i wyłącznie CBA powinno się zająć tym urzędem !!
  Nie może być bezkarny jeżeli wydaje kasę która nie wiadomo na co idzie.
  Podwyżki za śmieci były o 103% większe, większe jak w Warszawie, i zaraz podejrzewam że będą następne.
  Chyba był razem z Trzaskowskim na jednym kursie POLITYKI.
  Pojechałby do Chełma na staż, może czegoś by się nauczył jak się prowadzi miasto odpowiednio, jak się prowadzi inwestycje i wcale nie trzeba skakać do basenu!!
  Ciekawe kto mu da ten kredyt dla zadłużonego już miasta? Kto za tym projektem zagłosuje? a mieszkańcy będą pamiętać będą wypominać przez następne parę lat.
  CBA CBA CBA

 4. Aqq pisze:

  Ktos powinien audyt zrobić ile doplacaja mieszkancy do utrzymywania patologii

 5. jagna pisze:

  To jest chore. Czy nie ma kogoś kto zatrzyma to szaleństwo? Tyle ludzi niepotrzebnych pracuje w urzędach a on kredyt będzie brał. Pierwszy niech poleci cały referat co fotowoltaike w Łęcznej „załatwił”.

 6. aqq pisze:

  Wybitny finansista zasłużony działacz oświatowy lanser prima sort a w rzeczywistości pajac i kłamca:) Łeczna drugim Kraśnikiem 🙂

  • henri pisze:

   …. jak pajace nie wybiorą Fijałkowskiego to ten syffffff będzie trwał w nieskończoność, czy trzeba wam Krauzego i Giertycha??? giertych też skakał jak leszek ……. tylko jeden pajac na murku a drugi do wody, szkoda że tam była woda…….

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes