[Spacerowa] Hydrant na środku chodnika? [Zdjęcia]

Kilku czytelników wąsatego bloga zwróciło moją uwagę na pewien szczegół na „remontowanej” ulicy Spacerowej. Chodzi o hydrant usytuowany… na środku chodnika. Szczerze chciałbym aby te doniesienia się nie potwierdziły.
Jednak zgodnie z mapą remontu zamieszczoną przez urząd (LINK), w pobliżu hydrantu jest planowane przejście wyniesione i chodnik. Dodam, że hydrant nie został oznaczony na mapie.
Jeśli rzeczywiście, jest tak jak przekazują czytelnicy, to urząd ma jeszcze chwilę aby tą usterkę poprawić i wybrnąć z tej sytuacji. Inaczej niemożliwe będzie przejście chodnikiem choćby matce z dziecięcym wózkiem, a zainteresowanie mediów tą sprawą to tylko kwestia czasu.

Obecnie wygląda to tak:

Tymczasem urzędowy wazeliniarz posuwa się do kłamstwa aby wybielić indolencję swojego szefa. Winę za brak miejsc parkingowych zrzuca na spółdzielnie mieszkaniowe. Na forum portalu urzadmiejski24 napisał: „spółdzielnie, z tego co wiem, nie chciały partycypować w kosztach i budowie miejsc postojowych w bieżącym roku”.
W ubiegłym tygodniu, radny Fijałkowski pytał władze SM Batory i SM Wspólnota o te rzekome rozmowy miasta ze spółdzielniami. Ustalił, że rozmów zwyczajnie nie było. Wygląda więc na to, że taka będzie linia obrony skompromitowanego urzędu. Przy okazji Kuczyński próbuje także obwiniać radnych (również koalicji), którzy przyspieszyli remont w/w ulicy.
Zastanawiacie się pewnie dlaczego Kuczyński wypisuje takie bzdury. W związku z tym, że czyni to nie pierwszy raz, ośmielę się postawić tezę, że na tym polega jego praca.

Ehh Kosiarski musi mieć naprawdę ciężkie życie…

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „[Spacerowa] Hydrant na środku chodnika? [Zdjęcia]

 1. czy tam ktos z Łęcznej pracuje ? nie z przysiółków a’la Sufczyn, jak trzeba byc przeciwko ludziom aby takiego gniota za ich pieniądze sprezentować, a w Łęcznej to koniczyna jest siana zamiast trawy na każdej inwestycji, zapraszam pod PKO koniczyna do pasa,

 2. BARTOL a może tak było na planie?
  dla wszystkich którzy zapomnieli że tak może być polecam filmik:

  1. Padłem 🙂 Fajnie sobie przypomnieć, gorzej uświadomić sobie, że to się właśnie dzieje na naszych oczach AD 2016

 3. trzeba zglosic do absurdow drogowych oni chetnie przyjada z kamera bedzie beka na cala polske

  1. Dopiero absurdem będzie jak spółdzielnie za rok wkroczą z robotami i rozwalą pobocza, krawężniki chodniki itd żeby stworzyć zatoki parkingowe. Albo tego nie zrobią bo stwierdzą właśnie, że nie warto niszczyć dopiero co wyremontowanej ulicy i pasów drogowych. A wszystko dlatego że jeden burak ćwikłowy z nie mógł się dogadać przez tyle miesięcy ze spółdzielniami i zrobić remont wspólnie.

 4. W związku z pytaniami mieszkańców ja również odniosę się do rewelacji opublikowanych przez Kuczyńskiego, który nie pierwszy już raz posuwa się do kłamstw. Przez kilka dni myślał i wymyślił, że winni tego co dzieje się w sprawie remontu ul. Spacerowej są radni Lepszej Łęcznej oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Lepsza Łęczna dlatego, że zagłosowała za remontem ulicy, a spółdzielnie dlatego, że nie włączyły się w remont, mimo że nikt ich do tej partycypacji nie zaprosił. Można? W urzędzie można! Faktycznie jednak to radni Lepszej Łęcznej wsparli w tej sprawie kilku radnych Wspólnej Sprawy, którzy postawili sprawę remontu Spacerowej na ostrzu noża. Ale ani my ani radni burmistrza nie chcieliśmy remontu w tym kształcie, który jest obecnie. Bezczelnym kłamstwem Kuczyńskiego jest to, że urząd planował remont Spacerowej na 2017 r. Jestem radnym 6 lat i co roku zgłaszałem wniosek o remont tej ulicy. Co roku ta sama odpowiedź: może w następnym roku. O remont tej ulicy co roku wnioskowali także inni radni oraz rada osiedla. W końcu jednak nawet radni z listy burmistrza powiedzieli: DOŚĆ! i chcieli umieszczenia tego zadania w budżecie i cel został osiągnięty ponad podziałami. Przez cały czas wszyscy głosujący za tym remontem powtarzali jak mantrę, że burmistrz ma kilka miesięcy aby dogadać się ze spółdzielniami i powinien, a wręcz musi to zrobić. Kosiarski nie chciał się zgodzić na ten remont do ostatniej chwili. Kombinował, straszył, że nie będzie zatok parkingowych, itd. Gdy jednak został przegłosowany (nawet przez swoich radnych) postanowił z nikim się nie dogadywać i zrobić wszystkim na złość i remontować ulicę bez miejsc parkingowych. Za kilka dni to wszystko wyjdzie na jaw. Mógł zmienić projekt, mógł dogadać się ze spółdzielniami. Mógł zrobić wszystko, miał 9 miesięcy. Ale widocznie nie chciał. Dlaczego? Może Kuczyński wie? Radni zarówno Wspólnej Sprawy jak i Lepszej Łęcznej głosowali za remontem ul. Spacerowej i za tym, aby powstały tam zatoki parkingowe, bo jest oczywistą sprawą, że są tam one potrzebne. Może jakby Kuczyński kogoś z nich zapytał nie pisałby bzdur. O tym jak remont przebiegnie radni zdecydować nie mogą. Gdyby mogli takiego dziadostwa i bałaganu na pewno by nie było. Jednak każdy radny z Os. Bobrowniki ma już dość pustych obietnic ciągnących się latami, że może w przyszłym roku zrobimy remont ulicy, która na remont czeka już blisko 10 lat. Niestety Kuczyński prawdy napisać nie może. Właśnie dlatego publikujemy nagrania z sesji i komisji, aby urząd nie mógł odwrócić przysłowiowego kota ogonem, a Kuczyński nie mógł wciskać ludziom ciemnoty. Nic w sprawie remontu ul. Spacerowej nie zostanie zamiecione pod dywan. O wszystkich faktach będziemy Państwa informować.

  1. No nie,To jest jakiś fotomontaż, czy „CÓŚ”
   Ale za rządów naszego gospodarza można spodziewać się różnych nietypowych pomysłów.
   Czym dłużej rządzi pomysły ma ciekawsze.
   A jego pisarczyk nie wie co ma pytającym go w internecie odpowiedzieć:
   cyt.gkuc z ł24
   cyt”Jak wskazuje nazwa to ulica Spacerowa. Chodziłem nią wiele lat, bo mieszkałem w pobliżu i zawsze było to lawirowanie pomiędzy samochodami”.
   I widzicie sami, po co parkingi, jak trzeba było lawirować.
   No cóż Teraz już Nie Da SIĘ.
   Mieszkańcy są i będą w temacie. 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.