[Aktualizacja] Mieszkańcy Łęcznej bez ciepłej wody!

Jak informują kartki wywieszone w blokach spółdzielni mieszkaniowej „Skarbek”, w dniu jutrzejszym 25.09 (niedziela) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody. Operacja jest związana z pracami przy przebudowie i przełączaniu głównej magistrali ciepłowniczej. Zgodnie z opisaną wyżej informacją „wznowienie dostaw ciepła może nastąpić 26.06.2016″. Trzymam zatem kciuki aby może zamieniło się w pewność, a osoba Teodora Kosiarskiego w radzie nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki, zwiastowała mieszkańcom nie tylko podwyżki ale także szybkie prowadzenie prac!

Tymczasem mieszkańcy os. Bobrowniki już dzisiaj informują mnie o braku ciepłej wody w ich lokalach. Jak to wygląda u Was? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja:
Ciepłej wody nie ma także w mieszkaniach SM Batory oraz Wspólnota, więc nie ma jej w całym mieście.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "[Aktualizacja] Mieszkańcy Łęcznej bez ciepłej wody!"

 1. Ferdynand K pisze:

  Jak pomyślałeś o gospodarzu od razu termin ci się po-p…..
  – mam na myśli daty.
  Ale wcale Ci się nie dziwię, Ty jesteś w stolicy, tam też nie jest za dobrze za tej całej „Waltz” – była wyprzedaż kamienic, działek i ogólnie jest korupcja, u nas tego na razie nie ma, u nas za to jest „nieróbstwo” – syf na mieście i trawa po j.ja .
  Szosę teraz na Bobrach remontują i ma być bez parkingów.
  Mówią urzędasy ze to jest ul. Spacerowa i niech zostanie jak w jak mieli by mieszkańcy między samochodami się przechadzać, czy s nazwie – SPACEROWA.
  A co do tematu – to u mnie jest jeszcze ciepła woda – drogo liczą, ale na razie czysta się leje.
  Pozdrowionka. 😉

  • Ferdynand K pisze:

   I mi się końcówka wpisu z tego wszystkiego pop………
   To Tak miało być
   Mówią urzędasy ze to jest ul. Spacerowa i niech zostanie jak w nazwie – SPACEROWA. 😉

  • Kalina pisze:

   Ferdek, spacerować to sobie będziesz mógł po zrewitalizowanym Podzamczu, tam władza szykuje dla mieszkańców strefę relaksu i wypoczynku! a w ogóle Lepsza Łęczna mogłaby się dowiedzieć co w tej sprawie drgnęło bo odkładanie tego nowatorskiego dzieła na półkę to barbarzyństwo.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes