[Spacerowa] Mieszkańcy górą! Nie będzie hydrantu na środku chodnika! [Zdjęcia, Audio]

Jak można było przypuszczać, łęczyńscy włodarze wystraszyli się kompromitacji w ogólnopolskich mediach. Chodzi o hydrant, który po remoncie spacerowej wylądował na środku chodnika. Pisałem o tej sprawie w ubiegłym tygodniu (LINK).
Okazało się, że DA SIĘ! Plany można zrewidować, a matki z dziećmi nie będą musiały wymijać zawalidrogi. Instalacja została przeniesiona poza obręb chodnika. Pozostawiono jedynie studzienkę/właz, która jak sądzę nie będzie przeszkadzała podczas poruszania się chodnikiem.

Gdybyście zapomnieli, jak wyglądało to miejsce (lub pracujecie w urzędzie i chcielibyście napisać sprostowanie 🙂 ), poniżej wklejam kilka fotek.

Zdjęcie przed:

Zdjęcia po:

Sprawa remontu i opisywanego hydrantu stanęła na zeszłotygodniowej sesji rady miejskiej. Wypowiedź Kosiarskiego to standard do którego zdążyłem się przyzwyczaić. Winni są mieszkańcy, a nie urząd. Dlaczego w ogóle śmieli interweniować!? Posłuchajcie:

To kolejny przykład sytuacji w której szybka reakcja mieszkańców zapobiegła budowlanej fuszerce. Pokazuje też jak ważna jest aktywna postawa wobec wszelkich działań podejmowanych przez władzę. Zapraszam Was zatem do obserwacji, a w razie wykrycia nieprawidłowości, polecam się wraz z całym wąsatym blogiem. Jakość, nie jakoś! 🙂

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „[Spacerowa] Mieszkańcy górą! Nie będzie hydrantu na środku chodnika! [Zdjęcia, Audio]

  1. Proszę sie przyjrzeć dalszemu postępowi prac, teraz jest latarnia na prawie środku chodnika, blisko hydrantu 😀 powodzenia projektantom i wykonawcom 😀

  2. Jeszcze nie widziałem, żeby ten człowiek się do błędu przyznał. Tak, to standardowe zachowanie, atak zamiast merytorycznej dyskusji.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.