Targowisko tonie raz w śniegu, a raz w błocie. Urzędnicy ratusza… grali w piłkę! [Zdjęcia]

„Urząd miasta interesuje się tylko tym, jak ściągnąć opłaty od handlujących” – można było usłyszeć od wściekłych sprzedawców, którzy przyjechali na targowisko na Pasterniku. Mimo, że śnieg spadł już w piątek, to do poniedziałku urzędnikom nie udało się nawet rozpocząć odśnieżania. Co robili? Grali w piłkę…

!!! O TYM WAZELINIARZE ŁĘCZYŃSKIEJ WŁADZY NIE NAPISZĄ !!!

To nie pierwszy raz, kiedy handlowcy z całego regionu przyjeżdżają do Łęcznej, a targowisko jest nieprzygotowane. Przypomnę tylko że tydzień temu targowisko tonęło w błocie, natomiast wczoraj w śniegu. Kto chciał się szybciej rozstawić, musiał odśnieżać sobie sam.

Odśnieżanie udało się rozpocząć dopiero około godziny 8-mej po interwencji radnego Lepszej Łęcznej M. Fijałkowskiego u władz miasta.

Tymczasem w niedzielę (tak w niedzielę) późnym wieczorem, na oficjalnej stronie ratusza pojawił się news o tym jak to „mimo piątkowej (16 marca) śnieżycy udało się przeprowadzić charytatywny turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Łęcznej” No cóż, z akcją charytatywną ma to tyle wspólnego ile Kuczyński z mówieniem prawdy. To o co chodzi, mógłby ktoś zapytać?
Otóż moi drodzy IDĄ WYBORY, i władza chciałaby się jakoś częściej pokazywać w mediach. Będą zatem robić takie „imprezy” jeszcze do jesieni, a potem znowu 3 lata siedzenia na tyłkach… Miejmy jednak nadzieję, że wtedy już za własne, a nie za publiczne pieniądze.


Na zdjęciu dwaj „specjaliści” od łęczyńskich szkół. Zastępca Kosiarskiego oraz starosta.

By żyło się lepiej…. wiadomo komu!

Tradycyjnie dla większych zasięgów, poproszę o LUBIĘ TO! 🙂

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Targowisko tonie raz w śniegu, a raz w błocie. Urzędnicy ratusza… grali w piłkę! [Zdjęcia]

  1. A pamiętacie jak Kuczyński w ulotkach wyborczych wykorzystywał chore nawet śmiertelnie osoby? To jest dopiero podłe. Jak ktoś może oddawać głos na takiego człowieka.
    Pomagasz, to rób to po cichu!

    1. i kobitę „pouczył” gdzieś na portalu 🙂 że żle sie zachowuje
      po ” pomocy”

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.