To nie łąka kwietna za 40 000 PLN, tak wygląda miejski płac zabaw na Wierzbowej! [Zdjęcia]

Zdenerwowani mieszkańcy od kilku dni próbują wymóc na urzędzie miejskim skoszenie trawy na placu zabaw przy ulicy Wierzbowej. Dzisiaj trawa miała tam ok. pół metra wysokości. Niestety nawet interwencja w ratuszu nie wiele pomaga, urzędnicy są najwidoczniej zajęci ważniejszymi sprawami. Kolejny raz trzeba pokazać palcem, żeby „skaczący” Leszek łaskawie poderwał się do działania.

Mieszkańcy zaczęli już nawet żartować, że Włodarski w ten sposób chce oszczędzać urządzenia na placu zabaw. Wszak nieużywane, stojące w półmetrowej trawie, będą cieszyły dłużej… oko. Bo przecież nie dzieci, które z urządzeń nie mogą skorzystać. Poniżej kilka fotek, które idealnie obrazują zapał do pracy Leszka Włodarskiego. Zobaczcie sami:

Pamiętacie jeszcze, jak „skaczący” Leszek chwalił się zakupami (Ciągnikiem z akcesoriami), które miały pomóc utrzymywać porządek w mieście? Łęczyńscy dziennikarzo-wazeliniarze prześcigali się wtedy w chwaleniu nauczyciela informatyki.

No tak, nikt jednak nie przewidział, że oprócz tego, że się kupi, to jeszcze trzeba umieć wykorzystać…

Włodarski jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "To nie łąka kwietna za 40 000 PLN, tak wygląda miejski płac zabaw na Wierzbowej! [Zdjęcia]"

 1. gratka pisze:

  śmieszne jest to że miejsca w których były łąki kwietne przy wejściu na deptak w łeczenj już nie oistnieją, brak kwiatow tylko skoszona trawa do kilku cenymetrow , gdzi ete łąki kwietne? w jednym rokuj je sadza potem kosza jak zwykłą trawę i po co był ten wysiłek i wydatek pięniędzy publicznych.

 2. Marii pisze:

  Nie ma się co śmiać, ani z placu zabaw, ani z łąk kwietnych. Teraz proponuję zrobić zdjęcia sprzed budynku MOPS i drugi wpis pt. „To nie zarośnięty plac zabaw, tylko łąka kwietna”. W tym przypadku jest o tyle gorzej, że za trawę i koniczynę na placu nikt nie zapłacił. A na trawę i koniczynę pod tabliczkę „Tu powstaje łąka kwietna”(?!) poszła gruba kasa…

 3. ABC pisze:

  Takiego nieroba Łęczna „na urzędzie” nigdy nie miała. Wybitna jednostka.

 4. anka pisze:

  Koszą właśnie, ale jaja. Palcem pokazać trzeba hehe

 5. psy3 pisze:

  To jest niepojęte, tam niedaleko nawet urzędnicy mieszkają, dziennikarze lokalni. Nikt tego nieróbstwa nie widzi?

  • Bartol pisze:

   Akurat lokalnym „dziennikarzom” takie obrazki skutecznie przysłaniają wspólne interesy z urzędem miejskim.

 6. Aldona pisze:

  Radni powinni uchwałą rady miejskiej za nieróbstwo i zaniedbanie miasta obniżyć burmistrzowi Włodarskiemu wynagrodzenie. Np 50 % mniej jak w wójtowi w Puchaczowie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes