Włodarski nie chciał Cieślińskiej od początku! „Zapewne długo tu nie popracuje” [Video]

Dokładnie 3 miesiące temu Leszek Włodarski odwołał ze stanowiska pierwszą kobietę w roli wiceburmistrza Łęcznej. Od mieszkańców było słychać wprost, że burmistrz był zazdrosny o fakt, że Anna Cieślińska była w stanie pozyskać dotację dla gminy i tym samym mogła stać się dla niego sporym zagrożeniem. Skaczący Leszek brnął jednak w wersję, że chodziło brak zaufania i o zachowanie radnych PIS, którzy dzień wcześniej poczynili zmiany personalne w radzie miejskiej (LINK). Dziś już wiemy, że Włodarski nie chciał wiceburmistrz od samego początku.

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej, w wystąpieniu radnego Antoniego Pasiecznego powrócił wątek zatrudniania i bardzo szybkiego odwołania (po 3 miesiącach) wiceburmistrz Anny Cieślińskiej. Jeśli nadal myślicie, że decyzja Włodarskiego to finał tego, co działo się w radzie kilka dni wcześniej, to się mylicie. Plan odwołania powstał znacznie wcześniej.
Skaczący Leszek już w styczniu 2021, czyli zaledwie kilkanaście dni po powołaniu wiceburmistrz, w rozmowie z radnym Pasiecznym miał powiedzieć, że „zapewne ta Pani długo tu nie popracuje”.

Nie wierzycie? Poniżej nagranie video z sesji:

Dla tych, którzy mieli jakiekolwiek złudzenia na temat Leszka Włodarskiego. Właśnie tak wygląda prawdziwa twarz tego człowieka. Cyniczny hipokryta – tak wypada mi ocenić to haniebne zachowanie..

Warto przypominać mu to wydarzenie, każdego roku, 8 marca, kiedy będzie szczerzył się na fejsiku z okazji dla Kobiet.

Aby ta informacja dotarła do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Włodarski nie chciał Cieślińskiej od początku! „Zapewne długo tu nie popracuje” [Video]"

  1. W pisze:

    Żeby dostać kasę to trzeba (powiem to w prostych słowach) jeździć na imprezy, rozmawiać – a nie pływać w basenie. Większość dostaje pieniądze, a Łęczna nie. Chłopie….

  2. Filip pisze:

    Pokazujcie takie rzeczy. Ludzie w Łęcznej są ogłupiani przez media związane z urzędem.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes