W Batorym praca wre! Remonty, koszenie, nasadzenia! Zobacz, co zmieniło się w zaledwie miesiąc.

Przez wiele lat, mieszkańcy bloków w zasobach spółdzielni mieszkaniowej mogli się tylko domyślać, na co przeznaczane są pieniądze pochodzące z opłat za czynsz. Minął zaledwie miesiąc od objęcia sterów spółdzielni przez nowego prezesa, a zmiany są widoczne. Teraz o prowadzonych pracach dowiecie się także z publikacji w internecie. Dało się?

Jeśli myślicie, że miesiąc to zbyt mało, żeby zobaczyć różnicę, to nie tym razem. W spółdzielni „Batory” w Łęcznej praca wre każdego dnia. W terenie zobaczycie nie tylko pracowników, ale także prezesa. Remonty, malowanie, koszenie czy nowe nasadzenia. Aktywność spółdzielni „Batory” możecie teraz śledzić również za pośrednictwem strony na facebooku (LINK).

„Narzuciłem duże tempo pracy. Korzystamy ze sprzyjającej aury. Każdy dzień pracy zaczynam od obchodu osiedli. Dzięki temu doskonale wiem co i gdzie trzeba zrobić. Pracy jest dużo, ale wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców.” – mówi prezes spółdzielni dr Mariusz Fijałkowski.

Dość pisania, zobaczcie sami:

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co dzieje się w spółdzielni, koniecznie polubcie stronę na facebooku (LINK).

Można? Można!

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „W Batorym praca wre! Remonty, koszenie, nasadzenia! Zobacz, co zmieniło się w zaledwie miesiąc.

  1. Mariusz , Panie Prezesie jestem dumny, że skończyły się czasy zardzewiałych prezesów , których nie trzymał spaw tylko korozja zgniłej komuny. Czasy Szafrana , a później leżąca Deska się skończyły, teraz uczciwi pracownicy spółdzielni przyjdą do Pana i w kuluarach powiedzą, że WRESZCIE jest porządek, jak to bywało za NASZYCH CZASÓW. Do dziś mi się kłaniają ci którzy poszanowali ówczesny porządek. Życzę sukcesów i porządek który zapanował. Mariusz TRZYMAJ SIĘ. Pozdrów mamę i tatę, mogą być z Ciebie dumni. A oponentów niech ……. trafi .

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.