Zmiany w radzie nadzorczej LW Bogdanka!

Zarząd Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. z siedzibą w Bogdance poinformował, iż w dniu 27 września 2023 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. w wyniku podjętych uchwał powołało do Rady Nadzorczej Spółki Pana Piotra Bresia oraz Pana Kamila Szafrańskiego na okres trwającej wspólnej trzyletniej kadencji” – poinformowano w komunikacie.

„Zgodnie ze złożonymi oświadczeniami Pan Piotr Breś oraz Pan Kamil Szafrański nie uczestniczą w spółce konkurencyjnej wobec LW Bogdanka jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej lub jako członkowie organu spółki kapitałowej, ani nie uczestniczą w konkurencyjnej osobie prawnej jako członkowie jej organu. Nie są również wpisani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS” – wskazano dalej.

Piotr Breś jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej na kierunku Elektrotechnika. Ukończył następujące studia podyplomowe: „Zarządzanie zasobami ludzkimi z uwzględnieniem standardów europejskich” – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, „Master of Business Administration” na Politechnice Lubelskiej. Od 2008 do 2021 roku prowadził działalność gospodarczą w branży marketingowej oraz eventowej. Od 2014 r. radny Miasta Lublin – Członek Komisji Budżetowo-Ekonomicznej. W latach 2019 – 2020 członek Rady Uczelni Politechniki Lubelskiej. Od maja 2021 r. dyrektor Lubelskiego Oddziału Totalizatora Sportowego. Jest członkiem Rady Programowej Radia Lublin a także przewodniczącym Rady Społecznej Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie.

Kamil Szafrański jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizacji: Finanse Przedsiębiorstwa, Bankowość oraz absolwentem studiów podyplomowych eMBA w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe z zakresu finansów i zarządzania zdobywał podczas pracy na rzecz: GK PGNiG w Exalo Drilling S.A., GK Lotos w Lotos Serwis Sp. z o.o., GK Agencji Rozwoju Przemysłu w Operator ARP Sp. z o.o.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Zmiany w radzie nadzorczej LW Bogdanka!

  1. Panie Hubercie mam nadzieję że tak samo żywiołowo będzie pan punktował poczynania lewicy bo gdy wsłuchuje się w wypowiedzi lewej strony to zastanawiam się czy aby oni tak na serio?!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.