Wiosenne porządki w Gminie Milejów. „Jest gorzej, niż było przed sprzątaniem!” (Video)

Wiosenne porządki ruszyły pełną parą. Wygląda na to, że zarządca drogi, którą widzicie na filmie chce koniecznie odebrać Leszkowi Włodarskiemu medal za nieporadność. Mieszkańcy Zalesia (gm. Milejów, pow. łęczyński) są wściekli. Sprzątanie ok. 800-metrowej drogi i chodnika trwało kilka godzin, a po skończonej pracy okazało się, że jest gorzej, niż było przed rozpoczęciem prac.

Przez kilka godzin nie dało się wyjść na dwór lub otworzyć okien w domach. Kiedy kurz w końcu opadł, wyszliśmy na ulicę i okazało się, że nie ma żadnych efektów wykonywanych prac porządkowych. No może poza jednym. Jest gorzej niż było. – denerwują się mieszkańcy.

Jak przekazują mieszkańcy Zalesia, traktor ze szczotkami jeździł tam kilka godzin. W tym czasie można by wysprzątać całą gminę – śmieje się jeden z mieszkańców. Tymczasem jedynym efektem pracy traktorzysty (poza przepalonym paliwem), są tumany kurzu, które wzbijają się za każdym razem, gdy ulicą przejeżdża samochód. Piach jak leżał, tak leży dalej.

Ze specjalną dedykacją dla urzędników, mieszkańcy przesyłają film pokazujący efekty pracy.

Panie wójcie, panie starosto może warto czasem skontrolować pracę wykonywaną za pieniądze podatników. Jak widać na filmie, środki wydane na sprzątanie zostały wyrzucone… w piach.

Jak przekazał urząd gminy w Milejowie, prace porządkowe przy drodze powiatowej numer 2021 w Zalesiu prowadził pracownik zarządu dróg powiatowych w Łęcznej.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Wiosenne porządki w Gminie Milejów. „Jest gorzej, niż było przed sprzątaniem!” (Video)"

 1. Jacek kawka pisze:

  A na ulicy Bogdanowicza w Łęcznej jak jest? SYF KIŁA I MOGIŁA! Gdzie ten super traktor z mega super zamiatarką hahahahah

  P.S. A co z wysypiskiem śmieci za garażami przy Wojska Polskiego?

  Do roboty!

 2. Aldona pisze:

  W każdej gminie jest podobnie, kolesiom daje się zarobić.
  Jakie to sprzątanie z jednej strony syf się podrywa by osiąść na drugiej.
  Przelewy pójdą na konta a deszcz dokończy zadanie.

  • agh pisze:

   Polecam zainteresować się chociaż trochę tematem a nie pisać tylko żeby pisać. Zarządcą drogi jest Zarząd Dróg Powiatowych i to ten Zarząd oddelegował swojego człowieka a nie zlecił usługę. Jedyny przelew jaki będzie to dla pracownika za wypracowane godziny. Nie mogę takich komentarzy.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes