Włodarski chwali się rozmowami z inwestorami ale nie potrafi wymienić nawet jednego [Video]

W 2020 roku, podczas debaty o stanie gminy, Leszek Włodarski zarzekał się, że rozmawia z deweloperami, chcącymi budować mieszkania w Łęcznej. Zapytany o to, jacy to deweloperzy, nie umiał wymienić nawet jednego (LINK).
Minął rok lecz niestety „skaczący” Leszek niczego się nie nauczył. Tym razem radni usłyszeli bajki o rzekomych biznesmenach, chcących zainwestować pieniądze w naszym mieście.

Podczas czerwcowej debaty o stanie gminy, radni nie udzielili Włodarskiemu wotum zaufania. Zarzucili mu lenistwo, brak wizji rozwoju miasta i tanie pozerstwo.
Włodarz postanowił się bronić. Twierdził, że pracuje nad rozwojem miasta i rozmawia z potencjalnymi inwestorami. Wspomniał nawet, że te rozmowy z inwestorami stały się przyczynkiem do zmiany planu zagospodarowania miasta. Posłuchajcie:

Pamiętając o tym, co działo się przed rokiem (LINK), burmistrz został poproszony, żeby wymienił chociaż pięciu z tych rzekomych przedsiębiorców. Jak łatwo było przewidzieć odpowiedź nie padła.

Ktoś mógłby napisać, że „może nie usłyszał pytania”. Pozwoliłem sobie więc zadać to pytanie na piśmie. Poniżej odpowiedź, którą otrzymałem:

Tak moi drodzy, Włodarski wmawia radnym i mieszkańcom, że rozmawia z jakimiś niezidentyfikowanymi inwestorami, a nawet zmienia dla nich plan zagospodarowania przestrzennego. Lecz pytany o konkrety, nie potrafi wymienić nawet jednego przedsiębiorcy.
Rozumiecie, przychodzi do Was gość, który chce w Waszym mieście zainwestować kupę kasy, a Wy nie pamiętacie nawet jak się nazywa.
Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że w takie pierdo😎enie jest w stanie uwierzyć już chyba tylko urzędowy niedorzecznik w obawie przed zwolnieniem żony z MOPSu.

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Włodarski chwali się rozmowami z inwestorami ale nie potrafi wymienić nawet jednego [Video]

  1. Po co w Łęcznej nowe mieszkania? Ludzie uciekają do większych miast a ten będzie budował. Jak kopalnia zostanie zamknięta to będzie miasto widmo jak w Czarnobylu, bo wszyscy wyjadą za chlebem. Niech lepiej stworzy warunki dla producentów i firm usługowych, aby chętniej inwestowały na naszym terenie.

  2. Już fotowoltaikę mieszkańcy zobaczyli, a teraz inwestorów. Porażka co ten typ wyprawia.

  3. Małe dzieci w pewnym wieku, mogą mieć niewidzialnych przyjaciół. Leszek ma niewidzialnych inwestorów. Wszystko jasne

    1. a mieszkańcy mają niewidzialne inwestycje i niewidzialne pieniądze pozyskiwane przez urzędników

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.