Włodarski przyznał urzędnikom nagrody za ponad 224 tysiące złotych! Kto ile dostał? [Lista]

Ileż to narzekań Leszka Włodarskiego słyszeliśmy w ostatnich miesiącach? Że nie ma na inwestycje, odśnieżanie, że brakuje mu nawet na śmieci… Oczywiście wszystkie te dziury powinni pokryć mieszkańcy. Na szczęście włodarzowi nie zabrakło pieniędzy na nagrody dla urzędników. Te przyznane przez Włodarskiego 17.12.2021, kosztowały mieszkańców ponad 224 000 PLN! Można!

Mimo kolejnego roku pandemicznego, mimo tego, że urzędników mogliśmy widzieć znacznie rzadziej (wyłączając skaczącego Leszka na „fejsiku”), nagrody są kolejny raz rekordowe. Tym razem mieszkańcy zapłacili za nie ponad 224 tysiące złotych. Poniżej pełna lista nagrodzonych. W przypadku urzędników funkcyjnych podane są nazwiska, pozostali zostali opisani jedynie stanowiskiem.

Żeby informacja była pełna, przedstawiam Wam jeszcze zestawienie nagród przyznanych pracownikom funkcyjnym w ostatnich trzech latach:

Jak widzicie, mimo to, że nagrodzonych pracowników w 2021 roku było mniej niż w 2020, sumaryczna kwota praktycznie się nie zmieniła.
Można? Można!
Tradycyjnie nie wiadomo za co są przyznane te nagrody. Wskazanie konkretnych zasług dla każdego pracownika, przerasta Leszka Włodarskiego. A może zwyczajnie nie byłoby co wpisać…?

W komentarzu napiszcie koniecznie w jakiej wysokości, nagrodę za pracę w 2021 roku otrzymaliście 🙂 Może jest wśród Was ktoś, kogo wynagradza się za przychodzenie do pracy?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Włodarski przyznał urzędnikom nagrody za ponad 224 tysiące złotych! Kto ile dostał? [Lista]"

 1. Anna Maria pisze:

  Najlepiej byc kierowca w U M nagroda tyle ma co urzędnik-pieknie.

 2. WGW pisze:

  i jeszcze Kuczyńskiemu 3,5 kafla. Za co? Pogoniłbym z urzędu. Ciekawe gdzie Leszek pieniądze znalazł? Oby tylko śnieg nie padał.

 3. Lisa pisze:

  A ja to się dziwię tym urzędnikom że jeszcze pracy nie zmienili. Więcej w biedronce zarobią, i ta myśl że burmistrz miesięcznie zarabia co nie jeden urzędnik w 6 miesięcy…masakra

 4. plastuś pisze:

  O tym nie napiszą media burmistrza, bo lepiej ciemnotę trzymać w nieświadomości. Udostępniajcie to ludzie.

 5. Lilka pisze:

  W jednostkach starostwa wcale nie ma nagród….

  • six9 pisze:

   słyszałaś, żeby w starosta tak narzekał, że pieniędzy nie ma, jak ten ratuszowy płaczek ze zdjęcia?

   • Janusz pisze:

    Skoro są pieniądze to niech się wezmą za drogi powiatowe ! W kierunku lotniska droga już wiele lat dopomina się o remont. Świdnik po swojej stronie zrobił piękną trasę a Łęczna to dziura na dziurze. Oczywiście mówie o trasie od drogi wojewódzkiej (bo to nie zasługa powiatu że wyremontowali trasę z Łęcznej do Biskupic.

 6. Seba92 pisze:

  a tak narzeka, że nie ma pieniędzy. Obłudnik!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes