Wojewoda i Poseł spotkają się z mieszkańcami Łęcznej

W ramach cyklu spotkań z lokalną społecznością wojewoda lubelski Przemysław Czarnek wraz z posłem na Sejm RP Arturem Soboniem będą w najbliższą niedzielę 22.10 rozmawiali z mieszkańcami Łęcznej. Spotkanie jest okazją do przedstawienia aktualnych działań i dokonań rządu oraz wysłuchania problemów, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy naszego miasta.
Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w budynku Centrum Zarządzania Siecią przy Starostwie Powiatowym w Łęcznej.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Wojewoda i Poseł spotkają się z mieszkańcami Łęcznej

  1. Trzeba iść i zje..ć ich za przekręty i obsadzenie wszystkich stanowisk swoimi rodzinami ( często patologia).A jak się będą głupio tłumaczyć to na taczkach wywieźć.

    1. Naoglądasz się TVN i naczytasz Wyborczą i opowiadasz głupoty. Inteligentny człowieku włącz samodzielne myślenie. Pokaż mi te obsadzane stołki przez PiS w powiecie łęczyńskim. Nie zauważasz jednak, że całe starostwo to jedna wielka rodzina powiązana z PSL i SLD (dawna PZPR) to samo w urzędzie miejskim i innych jednostkach powiązanych z tymi urzędami.
      A ciekawe czemu dotychczas nie przygotowywałeś taczek dla naszego wspaniałego „gospodarza” za to co on tutaj lokalnie wyrabia, chociażby wodociąg za 800 tyś zł dla napojenia koni bez jakiegokolwiek wniosku mieszkańców a ostatnio remont ul. Polnej obok własnej posesji. Można by tu wymieniać nieskończenie wiele”zasług” gospodarza a ty jakoś o tym ani słowa.
      Pozdrawiam

  2. ciekawe na jaki temat ?zawsze wyprasują najgorsze śmieci pod dywanik , a klaskać PIS-owi nie będę nic nie funkcjonuje ,wszyscy olewają ,swoje obowiązki , byle stołek pod siedzeniem został

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.