Chodnik do dużego Tesco jednak powstanie! [Zdjęcia]

Im bliżej wyborów tym Kosiarski odczuwa większą obawę przed utratą stołka! Zyskują na tym mieszkańcy!
„Chodnika do Tesco nie będzie, bo jest niebezpieczny”, odpisał 2015 roku włodarz na wniosek radnych o stworzenie chodnika i przejścia w tym miejscu(LINK). Nie zliczę już ile wpisów na temat budowy chodnika znalazło się na blogu.(LINK) Zbliżające się wybory zapowiadają tradycyjnie rok cudów.(LINK) – tak było przed ostatnimi wyborami.

Czytelnicy wąsatego bloga informują, że przy Tesco na ul. Polnej trwają prace, które nie pozostawiają wątpliwości. Chodnik i przejście do „dużego” Tesco, powstanie jeszcze przed przyszłorocznymi wyborami. Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, budowa ruszyła zarówno na terenie marketu jak i po stronie (nazwijmy to) miejskiej:

Da się? 🙂
Wygląda więc na to, że Kosiarski będzie miał na ścieżkę rowerową pod samym domem, a mieszkańcy, żeby tak głośno nie krzyczeli dostaną chodnik i przejście do marketu. Pasuje? 🙂

Zastanówcie się proszę, czy takiego gospodarza w Łęcznej potrzebujecie? Człowieka, którego IMHO do pracy motywują jedynie zbliżające się wybory i utrata stołka? Czy nie powinna wystarczyć pensja w wysokości porównywalnej lub nawet większej niż prezydent Warszawy? Dość już panie „dobry gospodarzu”, odejdź, wstydu oszczędź! Bądź dobrym gospodarzem we własnej stajni!

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Chodnik do dużego Tesco jednak powstanie! [Zdjęcia]

  1. ale z was osły co po tych chodnikach i ciężkiej pracy burmistrza i całego nakładu pracy jak niedbalstwo i wandalizm rozwala wszystko co już było zrobione na skwerku dzikowi „dentyści ” kły powyrywali ławki są brudne kosze nie opróżnione butelki i inne śmieci porozrzucane i kto młodym osobom wódkę sprzedaje śmierdzi też „ziołem” że przejść nie można oto co may służby nie wiadomo za co etaty maja opłacane , brak tez zaangażowania ,lub współpracy z policją a p. burmistrz do grobu nie zabierze pięknych chodników i naprawionych dróg musimy o to dobro dbać jak o swoje podwórze lub tego się od nowa nauczyć

  2. Kostka nie jest nowa,to tradycyjna „kość” jak widać jest z demontażu.
    Ciekawe, czy mają zezwolenie na zajęcie pasa drogowego, bo za takie nielegalne zajęcie pasa i wejścia na szosę powinny być kary, a oni chodzą „w tą i z powrotem” sam widziałem.
    Ps.
    Jak macie chęć dojścia do Tesco na pieszo wkładajcie żółtą kamizelkę a na 100% mandatu nie zapłacicie.

  3. na Piłsudskiego nawet trawę z humusem wywożą z trawników i jakaś piach sypią, nwjwiększe wały robi sie na słomianych inwestycjach, nieprawda?

  4. Żeby nie ten blog, to myśle ze aktywność burmistrza skończyłaby się na drukowaniu ulotki przed wyborami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.